Kto zwyciężył w FAME MMA 8? Dyskwalifikacja i skandaliczne zachowanie Najmana. Zobaczcie co tam się działo! [VIDEO]

22 listopada 2020
Przez: : M.J

Po raz kolejny pomimo panującej pandemii koronawirusa odbyła się gala FAME MMA. W oktagonie pojawili się youtuberzy i celebryci, aby pokazać swoje umiejętności w klatce. Nie brakowało emocji i zaskakujących zwrotów akcji! Zobaczcie, kto zwyciężył w FAME MMA 8!

Pierwsza gala FAME MMA odbyła się w połowie 2018 roku. Od tamtej pory fani tego formatu mogli zobaczyć wiele zaskakujących pojedynków. Youtuberzy, influencerzy, osoby ze świata show-biznesu oraz celebryci stają w oktagonie, aby się sprawdzić. Nie da się ukryć, że w grę wchodzą również ogromne pieniądze.

Gala FAME MMA 8 odbyła się 21 listopada w Łodzi. Ze względu na obecną sytuację wydarzenie zostało zorganizowane przy użyciu wszystkich potrzebnych środków ostrożności. Nie da się ukryć, że walki youtuberów i influencerów cieszą się ogromną popularnością, a fani tego formatu mogli również oglądać swoich idoli online na żywo w systemie PPV.

Po raz ósmy zobaczyliśmy dziesięć pojedynków, a w walce wieczoru zmierzyli się ze sobą Kacper „Blonsky” Błoński i Marcin Dubiel. Za każdym razem również wielkie emocje wzbudza walka kobiet. Tym razem naprzeciwko siebie stanęły Kamila Smogulecka „Zusje” i Dagmara Szewczyk „Dagmara”. Kto zwyciężył w FAME MMA? Poznajcie pełną listę zwycięzców!

Kto zwyciężył w FAME MMA 8?

Pierwsza walka to pojedynek pomiędzy Gamou Fall – Maciej SZEWCU Szewczyk, którą wygrał Gamou Fall.

View this post on Instagram

A post shared by FAME MMA (@famemmatv)

Drugi pojedynek to Piotr Pająk – Alan Kwieciński, który zwyciężył Alan Kwieciński.

Walka numer trzy to Patryk MORTALCIO Baran – Mariusz HEJTER Słoński. Zwycięzcą tego pojedynku został MORTALCIO.

Jako czwarte w oktagonie pojawiły się panie Dagmara Szewczyk – Kamila ZUSJE Smogulecka. Tę walkę zwyciężyła ZUSJE.

Pojedynek numer pięć to Piotr SZELI Szeliga – Piotr BESTIA Piechowiak, który wygrał BESTIA.

Szósta walka odbyła się pomiędzy Paweł TYBORI Tyburski – Gabriel ARAB Al-Sulwi. Zwycięzcą pojedynku został ARAB.

Następnie w oktagonie pojawili się Amadeusz FERRARI Roślik – Maksymilian WIEWIÓR Wiewiórka. Walka zakończyła się na korzyść WIEWIÓRA.

Ósmy pojedynek to Filip FILIPEK Marcinek – Michał SOBOTA Sobolewski, który wygrał FILIPEK.

Przedostatnia walka odbyła się pomiędzy Marcin EL TESTOSTERON Najman – Kasjusz DON KASJO Życiński. Ta walka z pewnością przejdzie do historii. Najman się zapomniał i zaczął kopać swojego przeciwnika. Mimo przerwania walki przez sędziego El Testosteron rzucił się na rywala, aż interweniować musiała ochrona. Najman został zdyskwalifikowany!

Wiele osób czekało na walkę wieczoru. Kacper Blonsky i Marcin Dubiel pojawili się w oktagonie, jako ostatni, a pojedynek wygrał Kacper Blonsky!

Oglądaliście FAME MMA 8?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej