Kizo: [wiek, płyty, piosenki, Fame MMA, Instagram, Chillwagon]

9 stycznia 2020
Przez: : KS

Kizo to jeden z raperów, który na rynku muzycznym pojawił się już kilka lat temu. Jednakże, to dopiero niedawno zrobiło się o nim naprawdę głośno. Jeśli jesteście ciekawi dlaczego i co wiadomo na jego temat – koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Kizo: wiek

Pod tym artystycznym pseudonimem, tak naprawdę kryje się Patryk Woziński. Mężczyzna ma 26 lat, bowiem na świat przyszedł 26 czerwca 1994 roku. Urodził się i mieszkał w Gdańsku. Jest nie tylko raperem, ale również autorem tekstów. Jak większość artystów, przy tworzeniu nowych kawałków inspiruje się sceną muzyczną. Ponadto, zazwyczaj utrzymuje je w klimacie rapu oraz trapu.

Kizo: kariera muzyczna

Na początku jego profesjonalnej przygody z muzyką, związany był z Ciemną Strefą. Swoje pierwsze kawałki, zaczął publikować w 2009 roku, a więc kiedy miał zaledwie 15 lat. Dotychczas, może pochwalić się już całkiem pokaźną dyskografią. Co więcej, współpracował także z najbardziej popularnymi raperami w Polsce. Utwory, które zdobyły największą popularność, a są jego autorstwa to: Rajaner, Miasto 24H, Lambo oraz Korytarze.

Jego debiutancki album pojawił się stosunkowo niedawno, jeśli poparzymy na lata jego aktywności w branży. W 2018 roku ukazała się płyta Ortalion, która cieszyła się dużym powodzeniem. W tym samym roku, wydał jeszcze dwie kolejne produkcje. Jego najnowszy krążek nosi tytuł Złoto i biel. Wszystkie z nich powstały przy współpracy z wytwórnią Step Records. Oprócz tego, jest także członkiem zespołu Chillwagon.

Kizo: Fame MMA

Raper postanowił się także sprawdzić na nieco innym froncie, niż muzyka. Mianowicie, zgodził się na udział w popularnej gali Fame MMA. Dotychczas stoczył jedną walkę, którą niestety przegrał. Jednakże, swoim fanom zdradził, iż do ringu wróci w maju 2020 roku.

Zobacz także: Majewski zawalczy na Fame MMA

Kizo: Instagram

Muzyk prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kizo_wnik_058. Jego aktywność na tym serwisie społecznościowym obserwuje aż 259 tysięcy użytkowników. Znajdziemy tam nie tylko zdjęcia, ale także relacje, które nagrywa specjalnie z myślą o nich.

Źródło: Instagram Kizo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz