Klara Williams: [wiek, kariera, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Instagram]

20 lipca 2021
Przez: : KS

Klara Williams to aktorka, która jako ostatnia dołączyła do grona uczestników, którzy pojawią się w najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nie da się ukryć, że jej osoba szybko wzbudziła zainteresowanie wśród internautów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Klara Williams: wiek

Kiedy tylko producenci wyjawili, że Klara dołączy do grona uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, kobieta wzbudziła duże zainteresowanie zwłaszcza wśród fanów produkcji. Wielu z nich zaczęło szukać informacji na jej temat w sieci. Jedną z najbardziej interesujących ich rzeczy, jest wiek aktorki. Niestety, na próżno szukać wiadomości o tym, ile ma lat. Wiadomo jednak, że jest absolwentką wrocławskiej filii Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Tajemnicą nie jest, że ma także duże umiejętności wokalne.

Zobacz także: Co wiemy o Zofii Klepackiej?

Klara Williams: kariera

Telewidzowie mieli okazję oglądać Klarę w serialu Pierwsza miłość, bowiem jakiś czas temu dołączyła do grającej tam obsady. Oprócz tego, na swoim koncie ma role w filmach Sługi Boże, Fuga, a w najbliższym czasie premierę będzie miała produkcja Jak pokochałam gangstera, gdzie także wystąpiła. Williams doskonale odnajduje się także na deskach teatrów. Występuje w Teatrze Śląskim w Katowicach oraz Narodowym Teatrze Starym w Krakowie. Oprócz tego, odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 roku.

Producenci potwierdzili udział Klary Williams w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Klara Williams: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest doskonale znany widzom Telewizji Polsat. Najnowsza edycja produkcji premierę będzie miała już jesienią 2021 roku. Prócz Klary Williams o wygraną będą rywalizować ze sobą między innymi Paulina Sykut-Jeżyna, syn Krzysztofa Cugowskiego – Krzysztof Chris Cugowski, Adam Zdrójkowski i Barbara Kurdej-Szatan.

Klara Williams: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @klarawilliams.official. Jesteśmy przekonani, że po udziale w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, liczba jej obserwatorów znacznie wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej