Połącz się z nami

Klaudia El Dursi bez ubrań! Taki widok to rzadkość!

El Dursi bez ubrań

Moda i uroda

Klaudia El Dursi bez ubrań! Taki widok to rzadkość!

Prowadząca kontrowersyjny, ale bardzo lubiany przez widzów program „Hotel Paradise”, która od wielu tygodni przebywała na indonezyjskiej wyspie Bali, postanowiła pożegnać się z nią w nietypowy sposób! Klaudia El Dursi bez ubrań!

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Klaudii El Dursi, które rozpaliło internautów!

Klaudia El Dursi to objawienie ostatniej edycji programu „Top Model”. 30-latka, która głosiła się do programu, miała nadzieję na rozwój swojej kariery w branży modelingu. Kobieta momentalnie zwróciła uwagę jurorów, ale i również widzów. Uroda i temperament Klaudii sprawił, że po raz pierwszy w historii programu dostała się do domu modelek, dowiadując się na tym już podczas castingu.

Modelka nie wygrała programu i znalazła się tuż za podium, odpadając w ostatnim odcinku przez wielkim finałem. Niedługo po zakończeniu przygody w „Top Model” świat mediów nie zapomniał o Klaudii El Dursi. 30-latka pojawiała się na wielu imprezach branżowych, angażowana została w liczne kampanie, a także dostała propozycję zagrania w głośnym filmie Blanki Lipińskiej „365 dni”, ale możliwość tę odrzuciła.

Klaudia El Dursi pozuje ubrań!

Klaudia na fali swojej popularności jakiś czas temu dostała propozycje poprowadzenia 1 sezonu najnowszego reality-show stacji TVN7 – „Hotel Paradise”. El Dursi oczywiście przyjęła tę szansę i na wiele tygodni musiała przeprowadzić się na indonezyjską wyspę, gdzie kręcone były odcinki kontrowersyjnego show. Jak się okazuje, zdjęcia zostały już zakończone, a Klaudia postanowiła pożegnać się z Bali, publikując w sieci bardzo odważne zdjęcie, które momentalnie rozpaliło internautów. Sami zobaczcie! Klaudia El Dursi pozuje bez ubrań!

„Za wspomnienia , za dobro , za piękno , za nieprawdopodobne doświadczenie .. Dziękuje Bali !

Ale ta przygoda nie miałaby miejsca gdyby nie @tvn.pl @tvn.7 @hotelparadise.tvn7 @goldenmediapolska To Wy we mnie uwierzyliście” – podpisała zdjęcie prowadząca

Pod zdjęciem Klaudii jak zwykle pojawiło się wiele komentarzy internautów, zachwyconych jej urodą oraz wyglądem.

„Najpiękniejsza kobieta”

„Aleee sztosssss😍😍😍😍😍 wyglądasz obłędnie!”

„KLAUDIA BOGINI”

A jak Wam podoba się odważne zdjęcie Klaudii El Dursi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry