Połącz się z nami

Klaudia El Dursi i Sara Boruc w tych samych butach od znanego projektanta! TO HIT SEZONU!

Moda i uroda

Klaudia El Dursi i Sara Boruc w tych samych butach od znanego projektanta! TO HIT SEZONU!

Klaudia El Dursi i Sara Boruc w tych samych butach znanego projektanta! Gwiazdy pokazały na swoim Instagramie zdjęcia w butach z kolekcji znanej na całym świecie marki Loius Vuitton. TO HIT SEZONU! Zobaczcie, ile kosztują!

View this post on Instagram

🌊💙

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia El Dursi jako pierwsza w historii polskiej edycji programu „Top Model” dostała „złoty bilet”, dzięki któremu dostała się od razu do domu modelek i ominął ją tzw. BOOT camp. 30-letnia uczestniczka zdobywa coraz większą popularność na swoim profilu na Instagramie. Zachwyca swoimi stylizacjami oraz widać, że podąża ona za modą i nie boi się łączyć stylu.

Klaudia pokazała, że posiada w swojej garderobie wiele ubrań i dodatków różnych światowych marek. Do swojej dużej kolekcji butów dołączyła piękne brązowe botki na grubej podeszwie znanego projektanta mody Louis’a Vuitton. Połączyła je z brązowym płaszczem i cienkim paskiem tej samej marki. W tych samych butach pokazała się również Sara Boruc-Mannei!

Buty, które Polskie gwiazdy mają już w swojej szafie to niemały wydatek, gdyż kosztują… 8 tysięcy złotych! Jesteśmy pewni, że będzie to HIT sezonu tego roku!

View this post on Instagram

#tourist #nyc #takeapose 🗽🧡

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on


Klaudia El Dursi i Sara Boruc w tych samych butach znanego projektanta!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych żon polskiego bramkarza Artura Boruca z każdym dniem zyskuje na swojej popularności, mowa o Sarze Boruc-Mannei. Znana jako blogerka i stylistka na portalach społecznościowych zawsze zachwyca swoimi kreacjami. Podąża za trendami mody nie tylko Louis’a Vuitton, ale też innych światowych projektantów.

Sara na swoim instagramie (gdzie nazywa się: mannei_is_her_name) ma prawie 500 tys. obserwujących. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym widać botki najbardziej rozpoznawalnej na całym świecie i bardzo popularnej wśród gwiazd marki Louis Vuitton. Wyglądała świetnie łącząc buty w militarnym stylu z luźną bomberką w tym samym kolorze. Śmiało możemy stwierdzić, że Sara jest jedną z najlepiej ubranych Polskich gwiazd show-biznesu, a za jej stylem podąża wiele miłośniczek mody.

Co sądzicie o stylizacjach Klaudii El Dursi i Sary Boruc-Mannei?

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry