Klaudia El Dursi zdradziła, jakie relacje łączą ją z byłym partnerem. Tak szczerze jeszcze nie było

7 listopada 2021
Przez: : J.J

Klaudia El Dursi obecnie wiedzie bardzo udane życie rodzinne. Ma kochającego partnera oraz dwójkę synów. Jak wiadomo, jej pierwszy syn jest owocem miłości z innym partnerem. Jakie relacje łączą Klaudię z mężczyzną? Zobaczcie!

Klaudia prywatnie i zawodowo

Klaudia El Dursi obecnie jest jedną z najpopularniejszych telewizyjnych osobowości w naszym kraju. Wszystko rozpoczęło się od udziału w programie Top Model, w którym zyskała Złoty Bilet. Choć Klaudia nie wygrała zyskała o wiele więcej. Zdobyła możliwość wejścia do świata show-biznesu, gdzie obecnie zajmuje stabilne miejsce.

Udział w Top Model okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę i trampoliną do sławy. Klaudia otrzymała możliwość wejścia w rolę godposyni programu Hotel Paradise, który dopiero startował w naszym kraju. Produkcja z jej udziałem cieszy się ogromną popularnością i wciąż jesteśmy świadkami kolejnych edycji.

Zobacz także: El Dursi pożegna się z programem Hotel Paradise? Pan Lektor zdradził prawdę

Prywatnie – mam dwój synków Dawida oraz Jasia. Pierwsze dziecko Klaudia ma ze swoim partnerem z wcześniejszego związku, drugie z obecnym – Jackiem Leszczyńskim. Modelka nie ukrywa, że marzy o jeszcze jednym dziecku.

Zobacz także: El Dursi chce mieć trzecie dziecko

Relacja z El Dursi byłym partnerem

Choć wiadomo, że Klaudia El Dursi jest obecnie szczęsliwa w swoim związku niewiele wiemy o jej przeszłości i związku z byłym partnerem.

W jednym z wywiadów dla Pomponika El Dursi przyznała, że rozstała się z ojcem Dawida, tuż po urodzeniu synka. Czas ten był dla niej bardzo trudny. Niemniej jednak El Dursi obecnie ma bardzo dobry kontakt ze swoim byłym partnerem:

„Mam kontakt, uwielbiamy się, kochamy się (…) musiało minąć kilka lat, żebyśmy dojrzeli do tego pogodzili się z tą sytuacją, zaakceptowali siebie takimi jakimi jesteśmy i teraz absolutnie się kochamy. Nie wyobrażam sobie czasu wolnego, bez jego bez jego partnerki. Każdy weekend niemalże spędzamy razem, każde święta, imprezy wyjścia”

Klaudia El Dursi
Syn Klaudii El Dursi – Dawid

Klaudia zdradziła również, że Dawid zwraca się „tata” zarówno do swojego taty, jak i jej obecnego partnera – Jacka:

„Jak jesteśmy wszyscy w czwórkę to wtedy jest tata Jacek, tata Grzegorz”

Spodziewaliście się, że Klaudia El Dursi ma tak dobry kontakt ze swoim byłym partnerem?

Źródło: Instagram, Youtube, Pomponik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz