Sportowy look Klaudii El Dursi od marki „Mosquito”. To się nazywa styl!

21 listopada 2021
Przez: : K.M.

Klaudia El Dursi zachwyciła wszystkich internautów swoją sportową stylizacją od znanej nam wszystkim marki Mosquito. Ten komplet dresowy to prawdziwy SZTOS! Musicie to zobaczyć.

Informacje na temat Klaudii

Ogromną popularność w polskim show-biznesie Klaudia El Dursi zawdzięcza udziałowi w programie Top Model. Zostań modelką. Klaudia już od pierwszego odcinka była jedną z faworytek jury, nie bez powodu jako pierwsza w historii dostała złoty bilet, który dał jej awans do domu modelek i ominęła etap boot campu. Mimo że kobieta nie wygrała programu, to osiągnęła ogromny sukces w świecie mody. Na swoim koncie ma udział w wielu kampaniach reklamowych, a sesje zdjęciowe z jej udziałem publikowane były w wielu czasopismach.

Zobacz także: Klaudia El Dursi i jej finałowe kreacje w programie Hotel Paradise

Klaudia El Dursi na Instagramie

Gdzie możemy śledzić informacje na temat modelki? Oczywiście na portalu Instagram, gdzie figuruje pod nazwą @klaudia_el_dursi. To właśnie tam gwiazda publikuje relacje z najważniejszych eventów, zza kulis programu, z egzotycznych wyjazdów, a także fotki z życia prywatnego i zawodowego. Ilość followersów modelki osiągnęła właśnie 764 tysiące, a ta liczba ciągle rośnie!

Sportowy look Klaudii

W swojej codziennej kreacji Klaudia postawiła na modny komplet dresowy znanej nam marki Mosquito. Modelka wybrała dres w kolorze cafe latte składający się z luźnej bluzy z kapturem i mocno dopasowanych spodni z wysokim stanem. Bluza typu kangurka posiada nad kieszenią delikatne logo firmy w kolorze złotym, jej cena wynosi 149 złotych. Natomiast, spodnie takie logo posiadają na jednej z nogawek. Kupimy je w cenie 129 złotych. Stylizację Klaudii dopełniły modne botki na słupku od marki Louis Vuitton oraz beżowa torebka ze złotym łańcuszkiem od Bottega Veneta. To się nazywa styl!

Klaudia El Dursi w luźnej, ale stylowej kreacji
Klaudia El Dursi w dresie marki Mosquito

A Wam podoba się sportowa elegancja w wydaniu Klaudii?

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej