Połącz się z nami

Sportowy look Klaudii El Dursi od marki „Mosquito”. To się nazywa styl!

Klaudia El Dursi znana modelka i prezenterka telwizyjna

Moda i uroda

Sportowy look Klaudii El Dursi od marki „Mosquito”. To się nazywa styl!

Klaudia El Dursi zachwyciła wszystkich internautów swoją sportową stylizacją od znanej nam wszystkim marki Mosquito. Ten komplet dresowy to prawdziwy SZTOS! Musicie to zobaczyć.

Informacje na temat Klaudii

Ogromną popularność w polskim show-biznesie Klaudia El Dursi zawdzięcza udziałowi w programie Top Model. Zostań modelką. Klaudia już od pierwszego odcinka była jedną z faworytek jury, nie bez powodu jako pierwsza w historii dostała złoty bilet, który dał jej awans do domu modelek i ominęła etap boot campu. Mimo że kobieta nie wygrała programu, to osiągnęła ogromny sukces w świecie mody. Na swoim koncie ma udział w wielu kampaniach reklamowych, a sesje zdjęciowe z jej udziałem publikowane były w wielu czasopismach.

Zobacz także: Klaudia El Dursi i jej finałowe kreacje w programie Hotel Paradise

Klaudia El Dursi na Instagramie

Gdzie możemy śledzić informacje na temat modelki? Oczywiście na portalu Instagram, gdzie figuruje pod nazwą @klaudia_el_dursi. To właśnie tam gwiazda publikuje relacje z najważniejszych eventów, zza kulis programu, z egzotycznych wyjazdów, a także fotki z życia prywatnego i zawodowego. Ilość followersów modelki osiągnęła właśnie 764 tysiące, a ta liczba ciągle rośnie!

Sportowy look Klaudii

W swojej codziennej kreacji Klaudia postawiła na modny komplet dresowy znanej nam marki Mosquito. Modelka wybrała dres w kolorze cafe latte składający się z luźnej bluzy z kapturem i mocno dopasowanych spodni z wysokim stanem. Bluza typu kangurka posiada nad kieszenią delikatne logo firmy w kolorze złotym, jej cena wynosi 149 złotych. Natomiast, spodnie takie logo posiadają na jednej z nogawek. Kupimy je w cenie 129 złotych. Stylizację Klaudii dopełniły modne botki na słupku od marki Louis Vuitton oraz beżowa torebka ze złotym łańcuszkiem od Bottega Veneta. To się nazywa styl!

Klaudia El Dursi w luźnej, ale stylowej kreacji
Klaudia El Dursi w dresie marki Mosquito

A Wam podoba się sportowa elegancja w wydaniu Klaudii?

Źródło: Instagram Klaudii El Dursi

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry