Połącz się z nami

Klaudia El Dursi w zmysłowym tańcu kusi pośladkami!

Z życia gwiazd

Klaudia El Dursi w zmysłowym tańcu kusi pośladkami!

Klaudia El Dursi w zmysłowym tańcu kusi półnagimi pośladkami! Piękna i seksowna modelka podzieliła się z fanami odważnym nagraniem, na którym kusi swoim tańcem, ubrana jedynie w skąpe bikini. Musicie to zobaczyć!

Klaudia El Dursi w zmysłowym tańcu kusi półnagimi pośladkami!

Klaudia El Dursi furtkę do polskiego show-biznesu zyskała dzięki udziałowi w programie Top Model 8. Jej uroda od razu zyskała ogromną rzeszę fanów, którzy wraz z pierwszym odcinkiem pokochali charyzmatyczną osobowość Klaudii i jej niebanalną urodę. Modelka stała się również posiadaczką złotego biletu, kwalifikując się tym samym do finałowej 14-stki. Ku wielkiemu niezadowoleniu fanów Klaudia, choć przez większość typowana na zwyciężczynie, odpadła tuż przed ścisłym finałem.

Pewien czas temu informowaliśmy Was, że Klaudia El Dursi otrzymała propozycję wystąpienia w filmie bardzo wyczekiwanym przez polskie społeczeństwo – „365 dni” Blanki Lipińskiej. Co lepsze, Klaudia miała zagrać wówczas najbardziej odważną scenę, którą będziemy mogli zobaczyć w filmie. El Dursi niestety zrezygnowała z roli tej ze względu na swoich synów:

„Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie obciągam w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło” – tłumaczyła modelka.

Klaudia El Dursi w zmysłowym tańcu kusi półnagimi pośladkami!

Dziś, Klaudia pochwaliła się seksownym zdjęciem, na którym pozuje w oliwkowym, seksownym i bardzo wyciętym bikini, które ukazuje jej zjawiskowe i opalone ciało. Modelka pozuje na tle balijskiego nieba, gdzie obecnie przebywa. To właśnie na Bali nagrywany jest nowy program Paradise Hotel, a El Dursi będzie jego prowadzącą!

To nie wszystko! Kobieta na tle takiego samego krajobrazu pochwaliła się seksownym i zmysłowym tańcem, który zawstydzi niejednego mężczyznę!
Trzeba przyznać, że Klaudia nie bez powodu przez wielu nazywana jest jedną z najładniejszych i najbardziej seksownych gwiazd polskiego show-biznesu!

Klaudię w tańcu zobaczycie przesuwając strzałką w prawo!

View this post on Instagram

#balimood

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Co uważacie o zmysłowym tańcu Klaudii El Dursi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry