Klaudia Gawor – co słychać u zwyciężczyni X Factor?

28 lutego 2020
Przez: : MC

Klaudia Gawor w 2013 roku zdecydowała się wziąć udział w programie X Factor. W wielkim finale pokonała Grzegorza Hyżego i Wojciecha Ezzata. Jak wygląda życie piosenkarki po 7 latach? Jak rozwija się jej kariera?

View this post on Instagram

A post shared by Klaudia Gawor (@klaudia_gawor)

Uczestniczka X Factor

Klaudia Gawor pochodzi z Krakowa. W 2013 roku zdecydowała się na wzięcie udziału w muzycznym programie X Factor. W wielkim finale wystąpiła w duecie z Edytą Górniak, a ponadto zwyciężyła z Grzegorzem Hyżym i Wojciechem Ezzatem.

Po wygranej, większość osób wróżyło Klaudii ogromną karierę. Jurorzy byli pod wrażeniem jej wielkiego talentu. Sama piosenkarka jednak otwarcie mówiła, że nie zależy jej na sławie, a show-biznes nie jest dla niej. W jednym z wywiadów powiedziała:

“Szum wokół programu bywał dla mnie przytłaczający. Kiedy się zaczyna intensywne życie w mediach, człowiek zaczyna ubierać trochę grubszą skórę. Dopiero gdy się wraca do domu, to można być w pełni sobą, niczym się nie przejmować i robić swoje. Ale nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie.”

View this post on Instagram

A post shared by Klaudia Gawor (@klaudia_gawor)

Zobacz także: Maja i Grzegorz Hyży spotkają się w sądzie

Czym aktualnie zajmuje się Klaudia Gawor?

Po 7 latach przerwy, piosenkarka wraca ze zdwojoną siłą. Okazuje się, że Klaudia już niebawem wyda swoją pierwszą płytę. Ponadto, założyła kanał w serwisie YouTube, gdzie można nie tylko posłuchać jej piosenek, ale również zobaczyć materiały z ich powstawania. Dodatkowo, sama artystka napisała:

“Siema! Odpaliłam kanał na YouTube! LINK in BIO! Na razie lekkie intro, ale wracam do Was z czymś bardzo smacznym!To na tym kanale będę publikować materiały z powstawania płyty, a docelowo utwory, które się na niej pojawią. Szczerze? Chcę już w końcu pokazać co dla Was mam!”

Pierwsze nagranie po powrocie możecie obejrzeć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=UaB8euNXQfo

Film spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a liczne grono internautów nie może doczekać się pierwszych piosenek.

Czekaliście na powrót Klaudii Gawor? Co sądzicie o jej nowych utworach?

źródło: Youtube, Instagram Klaudia_gawor

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz