Klaudia Halejcio jako dziecko wystąpiła w znanej reklamie. Jak to zobaczycie przetrzecie oczy ze zdumienia…

19 czerwca 2021
Przez: : J.J

Klaudia Halejcio to aktorka, która swoją karierę rozpoczynała jako mała dziewczynka. Fani Klaudii, którzy obecnie bacznie obserwuję jej profil w mediach społecznościowych, mogą nie pamiętać jednej z reklam z jej udziałem. Zobaczcie – jesteśmy pewni, że tego nie pamiętacie!

Klaudia Halejcio – kariera i życie zawodowe

Klaudia Halejcio rozpoczęła swoją karierę aktorską, kiedy miała zaledwie 4 lata. Kojarzyć możecie ja z takich serialów telewizyjnych jak: Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. Ponadto wzięła udział w programach rozrywkowych takich jak Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdamiDance Dance Dance.

Prywatnie – szczęśliwa, świeżo upieczona mama. Klaudia w czerwcu obecnego roku dołączyła do grona rodziców i przywitała na świecie swoją pierwszą córeczkę.

Aktywność Klaudii na Instagramie

Klaudia bezsprzecznie jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd na portalu Instagram. Znajdziecie ja pod linkiem @klaudiahalejcio. Profil na Instagramie aktorki śledzi obecnie 500 tysięcy fanów a liczba ta wciąż rośnie w górę.

Klaudia dzieli się z obserwatorami przeróżnymi treściami. Na jej profilu znajdziecie nie tylko codzienne ujęcia, ale również zabawne filmiki, które są często szeroko komentowane przez internautów. Aktorka również reklamuje różnego rodzaju produkty oraz pokazuje nam, jak wygląda jej życie odkąd na świat przyszła jej córeczka.

Obserwatorzy Klaudii Halejcio wiedzą doskonale, jak wygląda Klaudia i czym się zajmuje. Choć mogliście oglądać jej profil nie raz, mamy dla Was coś, co może Was nie lada zaskoczyć.

Występ Klaudii w jednej z reklam

Mało kto wie, że Klaudia ma na swoim koncie udział w jednej z reklam. W 1997 roku jako mała dziewczynka, wystąpiła na naszych szklanych odbiornikach w reklamie czekolady Terravita! Przetrzyjcie oczy ze zdumienia i zobaczcie, o którą reklamę dokładnie chodzi oraz jak wówczas wyglądała 7-letnia Klaudia.

Klaudia Halejcio w reklamie czekolady Terravita.

Pamiętaliście udział Klaudii w reklamie czekolady Terravita? My nie możemy wyjść ze zdumienia, że to ona!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej