Klaudia Halejcio w samej bieliźnie chwali się figurą po porodzie. Jest czego zazdrościć?

4 listopada 2021
Przez: : W.M.

Aktorka kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Jak twierdzi Klaudia, po porodzie musiała czytać od swoim adresem niechlubne komentarze, ale w końcu nawiązała porozumienie ze swoim ciałem. Zobaczcie, jak wyglądała Halejcio w bieliźnie.

Informacje o Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio to młoda aktorka, która zyskała popularność dzięki udziałom w znanych produkcjach, między innymi serialach Złotopolscy czy Pierwsza miłość. Widzom dała poznać się także w programach rozrywkowych Dance Dance Dance czy Taniec z gwiazdami.

Od pewnego czasu Halejcio skupiła się głównie na pracy w social mediach. 31-latka aktorka została jedną z najbardziej rozchwytywanych influencerek w kraju.

Zobacz także: Luksusowy dom Klaudii Halejcio.

Na początku czerwca Halejcio po raz pierwszy została mamą. Klaudia razem z parterem Oskarem powitali na świecie córeczkę Nel.

Halejcio w bieliźnie

Od kiedy Klaudia pochwaliła się, że jest w ciąży i niebawem zostanie mamą, na jej profilu w mediach społecznościowych internauci znaleźć mogą wiele tematów związanych z macierzyństwem.

Zaledwie miesiąc po urodzeniu córeczki Klaudia pokazała swoim obserwatorom na Instagramie, jak wygląda jej figura po porodzenie. Już wtedy młoda mama prezentowała się świetnie , jednak jak się okazuje, w tamtym czasie Halejcio czytała pod swoim adresem wiele przykrych komentarzy. Po kilku miesiącach aktorka po raz kolejny zaprezentowała internautom, jak wygląda jej sylwetka. Młoda mama jest zadowolona ze swojej figury i jak przyznała, w końcu ”odczuwa wewnętrzy spokój i ład”.

„Cieszę się, że udaje mi się wrócić do formy. Pomimo wielu nieprzychylnych komentarzy po ciąży czuje, że wreszcie nawiązuje porozumienie ze swoim ciałem i zaczynam odczuwać wewnętrzny spokój i ład” – napisała Klaudia

Internauci, którzy śledzą profil Klaudii, są zachwyceni jej wyglądem.

„Nieprzychylne komentarze ? Wyglądasz pięknie”

„Kobieto przecież wyglądasz jak petarda, kto może twierdzić inaczej”

„Wyglądasz rewelacyjnie” – czytamy

Klaudia Halejcio po porodzie
Halejcio pozuje w bieliźnie

Rudno nie zgodzić się z takimi komentarzami. Klaudia prezentuje się zjawiskowo.

źródło: Instagram Klaudii Halejcio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz