Halejcio zapowiada powrót do formy sprzed ciąży! Pokazała brzuch miesiąc po porodzie

21 lipca 2021
Przez: : J.J

Klaudia Halejcio w czerwcu przywitała na świecie swoją pierwszą pociechę. Od razu po porodzie aktorka dzieliła się z fanami odważnymi ujęciami. Teraz, miesiąc po szczęśliwym rozwiązaniu postanowiła pokazać, jak wygląda jej brzuch i przyznała, że zaczyna walkę o formę sprzed ciąży.

Ciąża Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio dołączyła niedawno do grona świeżoupieczonych mam. Na świat przyszła jej pierwsza pociecha – córeczka Nel. Klaudia swoim błogosławionym stanem pochwaliła się na Instagramie publikując zdjęcia z ukochanym. Jak przystało na samą Klaudię, sesja odbyła się z wielkim rozmachem. Od tego czasu internauci byli świadkami licznych zdjęć pokazujących jak przygotowuje się do nowej roli w życiu. Aktorka prezentowała swoim obserwatorom zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i pokazywała kolejne zdobycze dla swojego maleństwa.

Zobacz także: Klaudia pokazała bliznę po porodzie

Forma Halejcio po narodzinach córeczki

Klaudia od zawsze była posiadaczką szczuplej sylwetki, którą dumnie eksponowała na licznych zdjęciach w sieci. Jak wiadomo, ciąża wpływa na ciało kobiety, o czym przekonała się aktorka. Już ostatnio w jednym z wywiadów Halejcio przyznała, że była bardzo zaskoczona tym, jak bardzo sylwetka kobiety potrafi się zmienić:

„Moje ciało potrzebuje chwili, by zaakceptować to, co się w nim działo (…) Zaskoczyło mnie, jak wiele ciało kobiety może znieść, jak dużo mamy siły i jak napędza nas do działania taka mała istota”

Zobacz także: Halejcio pochwaliła się płaskim brzuchem.

Dziś Klaudia zaprezentowała swoim obserwatorom nagranie, na którym zdecydowała się pokazać swój pociążowy brzuszek. Przyznała:

„Słuchajcie, udało się załatwić fizjoterapeutę. Mama zostaje z Nelusią także dzisiaj będę walczyła ze swoim iście wielkim brzuchem. Skoro jestem jedyną kobietą na ziemi, która ma brzuch miesiąc po porodzie, tak on wygląda (matko boska) to nie zrobię tego nawet dla siebie, zrobię to dla dobra ludzkości, żeby nie być odrażającą, zrobię to dla Was, co za dramat” – relacjonowała w żartobliwym tonie.

Pociążowy brzuszek Klaudii
Halejcio zaczyna walkę o formę sprzed ciąży

Musimy przyznać, że chociaż figura Klaudii nie jest jest jeszcze taka sama jak przed porodem, aktorka i tak nie ma powodu do zmartwień, a wiele mam szczerze pozazdrościłoby jej takiego wyglądu zaledwie miesiąc po szczęśliwym rozwiązaniu.

Zgadzacie się z nami?

Źródło: Instagram Klaudii Halejcio

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej