Klaudia Halejcio w szczerej rozmowie o byciu mamą – padło wiele wzruszających słów!

19 lipca 2021
Przez: : MC

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą. Po ponad miesiącu od narodzin córeczki zdobyła się na kolejne szczere wyznanie dotyczące macierzyństwa.

Kilka słów o Klaudii

Klaudia Halejcio to znana i uwielbiana przez widzów aktorka, która swoją przygodę przed kamerami rozpoczęła już jako mała dziewczynka. Sukcesywnie wspinała się na kolejne szczeble kariery. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć m.in. zarówno w serialu Pierwsza miłość jak i w programie Taniec z gwiazdami. Od jakiegoś już czasu aktorka prężnie rozwija się również w social mediach, za pośrednictwem których przeprowadza kampanie reklamowe i współpracuje z licznymi markami. Ponadto Klaudia aktywnie działa na TikToku. Gwiazda cieszy się ogromną popularnością w sieci, a na samym Instagramie śledzi ją ponad pół miliona osób.

Zobacz także: Bajeczne baby shower Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio szczerze o macierzyństwie

W połowie lutego Klaudia za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że wkrótce zostanie mamą. Opublikowała wówczas urocze zdjęcia z partnerem z walentynkowej sesji zdjęciowej. Aktorka pokazała nawet zdjęcia USG i dodała niezwykle emocjonalny i pełen radości wpis. Media i fani Klaudii ochoczo śledzili przebieg jej ciąży.

Na początku czerwca Klaudia po raz pierwszy została mamą. Dokładnie 2 czerwca na świat przyszła urocza dziewczynka, której Klaudia wraz z partnerem dali na imię Nel. Informacja o narodzinach uradowała fanów aktorki i nie tylko. Po czasie, świeżo upieczona mama zaczęła opowiadać o nowej roli, w której niewątpliwie się spełnia.

“Szczerze? Wreszcie czuję się spełniona. Mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że moja rodzina jest dzisiaj kompletna” – powiedziała Klaudia w rozmowie z Twoim Imperium.

Ponadto Klaudia wyznała, że zaskoczyła się tym, ile kobiece ciało jest w stanie wytrzymać i zrobić dla dziecka.

“Moje ciało potrzebuje chwili, by zaakceptować to, co się w nim działo (…) Zaskoczyło mnie, jak wiele ciało kobiety może znieść, jak dużo mamy siły i jak napędza nas do działania taka mała istota” – dodała.

źródło: Instagram Klaudiahalejcio, Twoje Imperium

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej