Połącz się z nami

Klaudia Halejcio: [wiek, chłopak, dziecko, Instagram, kariera]

Klaudia Halejcio

Opisy gwiazd

Klaudia Halejcio: [wiek, chłopak, dziecko, Instagram, kariera]

Klaudia Halejcio to bez wątpienia jedna z bardziej lubianych kobiet w polskim show biznesie. Chętnie współpracuje z fotoreporterami, dlatego można zobaczyć wiele jej zdjęć z imprez związanych z kinem czy pokazów mody. Poniżej znajdziecie kilka najważniejszych informacji.

Klaudia Halejcio: kariera

Na swoim koncie ma występy w wielu serialach. Jednakże widzowie najlepiej pamiętają ją ze Złotopolskich, Hotelu 52 oraz Pierwszej miłości. Co więcej zagrała krótkie epizody w Ojcu Mateuszu, Przepisie na życie oraz Na Wspólnej. Natomiast filmy fabularne, w których wystąpiła to Last minute, Wkręceni 2 oraz 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Od kilkunastu lat pojawia się również na deskach teatrów.

Aktorka wzięła także udział w jednej z edycji Tańca z gwiazdami, gdzie partnerował jej Tomasz Barański. W programie Dance Dance Dance, razem z Pauliną Krupińską stworzyły ciekawy duet.

Zobacz także: Co wiemy o Izabeli Janachowskiej?

Klaudia Halejcio: wiek

Aktorka urodziła się 13 września 1990 roku. Od urodzenia mieszka w stolicy. Tam też studiowała na Uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia społeczna. Jednakże to aktorstwo towarzyszy jej już od najmłodszych lat. Co ciekawe, zadebiutowała już w wieku 4 lat. Fani często pytają o wzrost aktorki. Otóż gwiazda mierzy 170 cm

Klaudia Halejcio
Klaudia Halejcio niedawno urodziła dziecko.

Klaudia Halejcio: partner

Wspólne treningi i miłość do tańca zaowocowały związkiem aktorki i Tomasza Barańskiego. W mediach jeden z najczęściej komentowanych. Jednakże po dwóch latach ich drogi się rozeszły. Aktualnie jest w związku z Oskarem Wojciechowskim. Co więcej, w 2021 roku para na świecie przywitała córkę Nelę. W tym samym roku odebrali klucze do luksusowego domu.

Klaudia Halejcio: Instagram

Profil aktorki na Instagramie znajdziecie pod nazwą @klaudiahalejcio. Aktualnie obserwuje ją aż 562 tysiące użytkowników. Większość zdjęć, jakie tam dodaje to fotografie z podróży oraz klatki z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Trzeba przyznać, że nie przez przypadek, pod jej zdjęciami znajduje się tyle pozytywnych komentarzy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry