Klaudia Kapuśniak: [Klaudusiek, wiek, kariera, Prime MMA, TikTok, Instagram]

28 czerwca 2022
Przez: : KS

Klaudia Kapuśniak w sieci znana także jako Klaudusiek to jedna z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce. Okazuje się, że swoich sił spróbuje także w walce na freak fightowej gali Prime MMA 2: Kosmos. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Klaudusiek: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że młoda gwiazda TikToka ma 20 lat. Na swoich social mediach dziewczyna zdradziła również, że na co dzień mieszka w Warszawie, lecz pochodzi z Rybnika.

Niestety, o życiu prywatnym Klaudii wiadomo niewiele więcej. Dziewczyna prowadzi również instagramowe konto swoich dwóch kotów, a więc można się domyślać, że jest fanką zwierząt.

Klaudusiek
Klaudia Kapuśniak

Zobacz także: Co wiemy o Bagietce Michaelu?

Klaudusiek: kariera

Co ciekawe, Klaudia swoją przygodę z twórczością internetową rozpoczęła naprawdę wcześnie. Na początku skupiła się na nagrywaniu filmów na Youtube. Poruszała w nich różnorodną tematykę. Między innymi beauty, ciekawe wyzwania i filmy z zaproszonymi gośćmi.

Od jakiegoś jednak czasu, Kaludusiek zdecydowanie bardziej skupia się na działalności na TikToku, gdzie jest naprawdę bardzo aktywna. Tam śledzi ją wiele osób nie tylko z Polski, ale także innych państwa.

Niedawno, media obiegła wiadomość, że Klaudia zadebiutuje w oktagonie. Mianowicie, tiktokerka zawalczy podczas gali Prime MMA 2: Kosmos. Dziewczyna zmierzy się w oktagonie z inną twórczynią internetową Dominiką Rybak.

Pojedynek Klaudi Kapuśniak i Dominiki Rybak odbędzie się już 9 lipca 2022 roku na gali Prime MMA 2: Kosmos. Ich pojedynek ma odbyć się w formule K1 w małych rękawicach. Myślicie, że dziewczyny dobrze zaprezentują się w debiucie na gali freak fightowej?

Klaudia Kapuśniak: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Klaudii na Instagramie pod nazwą @klaudusiekk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 315 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej