Klaudia Kulawik w “Mam talent”. Wystąpiła ponownie po 11 latach.

10 listopada 2019
Przez: : P.Z.

Z pewnością wiele osób pamięta ją jako małą dziewczynkę z wielkim głosem. Klaudia Kulawik w “Mam talent” faktycznie brała udział już 11 lat temu. Tym razem wystąpiła jako gość specjalny ze swoim autorskim utworem. Jej występ zaś był nie tylko gratką dla fanów show, ale także dla entuzjastów dobrego brzmienia. Zobaczcie zatem, jak po latach zaprezentowała się Klaudia.

Klaudia Kulawik w “Mam talent”.

Klaudia Kulawik była uczestniczką pierwszej edycji programu “Mam Talent”, a także jego finalistką. W wielkim finale jednak przegrała z duetem akrobatycznym Mellkart Ball.11 letnia wtedy dziewczynka zajęła drugie miejsce.

O wszystkich dotychczasowych finalistach “Mam talent” przeczytacie tutaj.

Klaudia nie zrezygnowała jednakże z muzyki, przez te wszystkie lata kształciła swój warsztat. Jest obecnie nie tylko wokalistką, ale także wykształconym muzykiem i autorką tekstów. Od tamtej pory z pewnością nie próżnowała i jest na dobrej drodze do wydania własnej płyty. Zaprezentowała całkiem niedawno także już pierwszy singiel (pisaliśmy o tym tutaj).

Dziewczyna zatem skutecznie dąży do spełnienie swoich marzeń, pozostając przy tym bardzo skromną osobą. Mogliśmy się o tym przekonać oglądając jej występ w ostatnim odcinku 12 edycji “Mam talent” (pisaliśmy o nim tutaj).

Wystąpiła po 11 latach jako gość specjalny.

Klaudia w trzecim półfinałowym odcinku programu zaprezentowała się w swoim autorskim utworze. Mogliśmy zobaczyć tym razem nie małą dziewczynkę, lecz piękną kobietę, która nadal posiada wielki talent.

Wystąpiła w towarzystwie akompaniamentu instrumentów, na których grali równie utalentowani muzycy. Jej występ był na prawdę wysmakowany i dojrzały. Z wielką przyjemnością się na nią patrzyło i słuchało.

Nie wszyscy jednak byli takiego zdania, bo w sieci pojawiły się różne komentarze po jej występie. Jednak zdecydowana większość z wyrazami wsparcia pogratulowała jej występu. Tak pisali niektórzy:

“Ja nie wiem o co wam ludzie chodzi…? Chyba się na muzyce nie znacie! To był na prawdę znakomity występ! 😉 Brawo👏👏👏”


“Brawo Klaudia , cudnie zaśpiewałaś ,zachwyciłaś i cudna jesteś .Nie słuchaj tych negatywnych opinii rób swoje “

My również gratulujemy Klaudii i czekamy na więcej, trzymając mocno za nią kciuki.

A Wy oglądaliście? Co sądzicie o jej występie?

Więcej o programie “Mam Talent” –  tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz