Trzeci półfinał “Mam talent” 2019. Znamy kolejnych finalistów. Widzowie byli zgodni z jury.

10 listopada 2019
Przez: : P.Z.

Z pewnością trzeci półfinał “Mam talent” 2019 nie zawiódł wiernych fanów. Mogliśmy zobaczyć bardzo dobre technicznie występy, zwłaszcza tych którzy przeszli dalej. Jury nawet wstała z foteli w wyrazie aprobaty. Zobaczcie zatem, kto spośród uczestników tego odcinka dostał się do finału.

View this post on Instagram

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

Trzeci półfinał “Mam talent” 2019

To był już trzeci odcinek na żywo 12 edycji “Mam talent”. Zobaczyliśmy kolejną ósemkę niewątpliwie utalentowanych uczestników. Byli to: Basia & Łukasz , The Kroach, Na Górze, Michael Allen, Julia Zarzecka, Łukasz Ćwieduk, Karolina Lenarcik i Karol Mental, a także Otto In Spin.

View this post on Instagram

A post shared by Mam Talent! TVN (@mamtalent_tvn)

Jako pierwszy wystąpił zespół, który otrzymał złoty przycisk od Szymona Hołowni (pisaliśmy o tym tutaj). The Kroach to zespół grający muzykę metalową jednak został ciepło przyjęty przez jury oraz publiczność. Był to występ profesjonalnych muzyków, co podkreśliła Agnieszka.

Następnie zobaczyliśmy występ Otto in spin, a także Michaela Allena. Zwłaszcza ten drugi przypadł do gustu publiczności, kiedy to zaprosił Małgosię Foremniak na scenę. Miała ona za plecami obracać kostką Rubika. Ku zaskoczeniu wszystkich, za sprawą iluzji Michaela pokazała kostkę publiczności już ułożoną.

Kolejno oglądaliśmy Julię Zarzycką, zespół Na Górze, a także piękny występ Karoliny i Karola. Po ich występie Marcin zapowiedział Łukasza Ćwieduka. Nawiązał przy tym do drugiej ciąży Anny Lewandowskiej i tego jak Robert o tym poinformował fanów (pisaliśmy o tym tutaj).

Pokaz Łukasza z piłką, był faktycznie bardzo dobry. Nie zabrakło zarówno techniki, jak i odpowiedniej choreografii, a także osobowości scenicznej. Jury było zachwycone i wstało na koniec pokazując swoje uznanie.

“Kochany nasz Łukaszu, jesteś the best” – powiedziała Małgosia

Do bardzo dobrych występów można zaliczyć również ten Basi i Łukasza, a zaprezentowali oni piękne akrobatyczne widowisko. Tu też jury wstało i nie mogło się nadziwić dopracowania, a także emocji w ich show.

Kto zwyciężył ten odcinek?

Głosowanie widzów było niewątpliwie bardzo emocjonujące, w najlepszej trójce znaleźli się Łukasz Ćwieduk, zespół Na Górze oraz Basia i Łukasz. Najwięcej głosów widzów dostał Łukasz, a jury musiało zdecydować spośród pozostałej dwójki. Agnieszka poszła za głosem serca i wybrała zespół Na Górze. Małgosia i Agustin zaś postawili na profesjonalizm, wybierając Basię i Łukasza.

Tym samym o 300 tysięcy złotych w finale “Mam talent” 2019 powalczą Łukasz Ćwieduk, a także Basia i Łukasz.

Tym razem rzeczywiście entuzjazm jury wobec występów niektórych uczestników, przełożył się również na głosowanie telewidzów. A wy jak oceniacie ten odcinek?

Więcej o programie tutaj!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej