“Rolnik szuka żony 9”: Poznajcie pierwszego oficjalnego uczestnika! Rolnik Mateusz szybko skradł serca kandydatek

24 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej, dziewiątej już edycji programu Rolnik szuka żony. Produkcja ujawniła pierwszego uczestnika, który dzięki ilości miłosnych listów zagwarantował sobie miejsce w nadchodzącym sezonie. Co wiadomo o Mateuszu? W zapowiedzi do kolejnej edycji zdradził, jaki jest jego cel, który chciałby osiągnąć w programie.

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony to reality-show emitowane przez Telewizję Polską. W każdej edycji poznaliśmy grono uczestników, którzy zgłosili się z do programu z nadzieją na znalezienie miłości. Choć nie wszystkim się to udało, miłosne reality-show połączyło wiele osób, które zdecydowały się nie tylko kontynuować swoją relację poza programem, wziąć ślub, ale i założyć rodzinę.

Rodzina Małgorzaty Borysewicz
Małgorzata Borysewicz z rodziną

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9: Wiadomo, kiedy pierwszy odcinek najnowszej edycji

Wielkimi krokami zbliżamy się do emisji dziewiątej edycji. W zerowym odcinku, który pojawił się na antenie Telewizji Polskiej, kilka tygodni temu poznaliśmy grono kandydatów chcących wziąć udział w programie. To jednak tylko 5 z nich otrzymało szansę poznania kandydatek na żonę oraz kandydatów na męża, a decydować będą o tym ilość miłosnych listów, które otrzymali.

ZOBACZ TAKŻE: Rolnik szuka żony 9: Poznajcie kandydatów. Mają szansę na znalezienie miłości?

Pierwszy uczestnik Mateusz K.

Jak się okazuje, pierwszym oficjalnym uczestnikiem dziewiątej edycji został Tomasz K.
Rolnik ma 23 lata. Wraz z bratem i rodzicami prowadzi blisko 60 hektarowe gospodarstwo, które specjalizuje się w produkcji roślinnej. Dodatkowo Tomasz jest studentem kierunku Finanse i Rachunkowość. Jego ostatni związek zakończył się w 2018 roku. Marzy o znalezieniu drugiej połówki i założeniu rodziny, z którą bardzo chciałby zamieszkać w rodzinnej miejscowości. Swoją przyszłość wiąże z gospodarstwem i rodzinną firmą. Jakiej kobiety szuka? Przede wszystkim ambitnej, pewnej siebie i inteligentnej.

Tomasz zdradził swój cel, po który zgłosił się do programu:

“Spotkać kogoś, w kim można się zakochać” – przyznał w oficjalnym zwiastunie.

Tomek – "Rolnik szuka żony" 9.

Już wiemy kogo zobaczymy w nowym sezonie Rolnik szuka żony TVP❗️💕 Przed Wami Tomek i jego największe marzenie ❤️‍🔥 Start programu w niedzielę, 4 września o 21:15 w TVP1 💙 #BądźmyRazem

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Monday, August 22, 2022

Ilość zainteresowanych kobiet Mateuszem sprawiła, że rolnik zagwarantował sobie miejsce w ścisłej piątce rolników, w najnowszym sezonie!

Będziecie kibicować Mateuszowi w znalezieniu miłości?

Źródło: Facebook, Instagram Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej