Połącz się z nami

Klinika Justyny Żyły pokazała jej zdjęcie sprzed 2 lat! Jak bardzo się zmieniła?

Klinika Justyny Żyły

Moda i uroda

Klinika Justyny Żyły pokazała jej zdjęcie sprzed 2 lat! Jak bardzo się zmieniła?

Klinika Justyny Żyły opublikowała zdjęcia celebrytki sprzed dwóch lat i porównała je do obecnego wyglądu. Jak bardzo zmieniła się jej twarz? Zobaczcie sami!

Justyna Żyła swoją popularność zawdzięcza byłemu mężowi – słynnemu skoczkowi narciarskiemu – Piotrowi Żyle. Podczas głośnego rozstania o parze zrobiło się dodatkowo głośno, a Justyna sprytnie wykorzystała ten moment, aby rozwinąć swoją karierę. Byłą żonę sportowca mogliśmy obserwować w „Tańcu z gwiazdami”, na okładce „Playboya” jak i we własnym programie kulinarnym. Trzeba przyznać, że Justyna maksymalnie wykorzystała swoją szansę, aby rozwinąć się w show-biznesie.

Przez jakiś czas o Justynie było dosyć cicho, jednak nie trwało to długo. Celebrytka ma to do siebie, że jak bumerang wraca do mediów z kolejnymi aferami. Ostatnio głośno było o kolejnych zatargach między nią, a Piotrem. Była para małżonków publikowała screeny swoich rozmów, rozmów z dziećmi i wylewała brudy na Instagramie.

Zobacz: Piotr Żyła pokazał wulgarne wiadomości od Justyny – padły mocne słowa i groźby! [SCREENY]

Para nie poprzestała na jednorazowym wyrzuceniu żalu publicznie. Niedługo później okazało się, że Piotrek spotyka się z młodą gwiazdą serialu „19+”. Justyna nie mogła przejść obok tego obojętnie i również zaczęła publikować zdjęcia z pewnym mężczyzną, który jak się potem okazało, był zajęty… Żyła wyjaśniła tą sytuację, a więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Klinika Justyny Żyły pokazała jej zdjęcie sprzed 2 lat!

Od jakiegoś czasu Justyna regularnie pokazuje się w telewizji i pozuje na ściankach. Nic więc dziwnego, że pragnie, aby jej wygląd był nienaganny. Tak jak wiele innych gwiazd zdecydowała się na korzystanie z usług kliniki medycyny estetycznej. Justyna nie ukrywa, że korzysta z zabiegów i już jakiś czas temu przyznała się do powiększenia ust.

Tym razem klinika, która zajmuje się twarzą Justyny opublikowała jej zdjęcie sprzed 2 lat oraz obecne – dla porównania.

Źródło: https://www.instagram.com/futureclinicpl/

Widzicie dużą różnicę w wyglądzie Justyny? Co o tym sądzicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry