Robert Kochanek zabrał głos po rozstaniu z Kingą. To on jest winny końca tej relacji?

24 listopada 2021
Przez: : J.J

Robert Kochanek i Kinga Zapadka rozstali się. Choć wiele fanów programu 40 kontra 20 kibicowało ich związkowi, okazuje się, że drogi finalistów rozeszły się. O rozstaniu pierwsza poinformowała Kinga. Teraz głos zabrał Robert.

Związek Kingi i Roberta

Miłosna historia Roberta i Kingi rozpoczęła się w programie reality-show 40 kontra 20, gdzie grono singielek walczyło o serce jednego z dwóch mężczyzn – młodszego Bartka Jędrzejczaka oraz starszego Roberta Kochanka.

Wybranką Roberta została Kinga Zapadka. Choć para od początku miała się ku sobie, w programie dochodziło między nimi do niemałych spięć. Po zakończeniu reality-show Kinga i Robert kontynuowali swoją relację w kraju.

W sieci oglądaliśmy liczne zdjęcia tancerza i 25-latki na której nie szczędzili sobie czułości. Niedawno zostali przyłapani przez paparazzi na romantycznym spacerze. Wykonane zdjęcia potwierdziły, że uczucie między nimi nie wygasło.

Zobacz także: Czułe gesty Kingi Zapadki i Roberta Kochanka

Kochanek i Zapadka
Kinga Zapadka i Robert Kochanek

Mało kto spodziewał się, że nad związkiem tych dwojga zbierają się czarne chmury. O kryzysie i problemach w związku poinformowała Kinga. Okazały się one poważniejsze niż te, które Kinga i Robert do tej pory spotykali na swojej drodze, w wyniku czego para postanowiła się rozstać.

“Drodzy, z uwagi, ze byliście ze mna od początku programu. Chciałabym Wam podziękować za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach. Jednocześnie, pragnę poinformować Was, że zwiazek z Robertem dobiegł końca. (…)” – poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Kinga Zapadka poinformowała o rozstaniu z Kochankiem

Robert Kochanek zabrał głos

Teraz głos postanowił zabrać Robert. Tancerz opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które opatrzył dwuznacznym wpisem, które jak można się domyślić tyczy się jego związku i rozstania z Kingą. Niestety Robert nie zdradził powodu rozstania jednak zdecydował się na szczery i pełen klasy wpis opisujący jego relacje z Kingą:

“Szlachetni ludzie zazwyczaj maja porysowane serca, nie można żałować, lecz być wdzięcznym, że dane nam było tego wspólnie doświadczyć i przeżyć wspaniałe chwile. Ważne by być szczerym i uczciwym wobec samego siebie i mieć poczucie, ze zrobiło się wszystko co można było zrobić. Ostatecznie my sami powinnismy nauczyć się z godnością patrzeć w lustrzane odbicie. ❤️💫.”

https://www.instagram.com/p/CWpqS1HMzsB/?utm_source=ig_embed

Myślicie, że to definitywny koniec związku Kochanka i Zapadki?

Źródło: Instagram Roberta Kochanka, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz