Połącz się z nami

Kołakowska ostro skrytykowała post Tadli! Dziennikarka pokazała wynik testu na COVID-19!

Zdrowie i dieta

Kołakowska ostro skrytykowała post Tadli! Dziennikarka pokazała wynik testu na COVID-19!

Beata Tadla na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jaki uzyskała wynik testu na obecność koronawirusa. Obok jej wpisu nie mogła przejść obojętnie Viola Kołakowska, która ostro potraktowała dziennikarkę. Zobaczcie! Kołakowska ostro skrytykowała post Tadli!

Jakiś czas temu pisaliśmy artykuł na temat syna Beaty Tadli, który uzyskał pozytywny wynik testy na obecność koronawirusa. Co więcej, 19-latek obszernie zrelacjonował, ile wysiłku kosztowało go, aby móc dowiedzieć się, czy faktycznie jest zarażony i trzeba przyznać, że jego słowa odbiły się szerokim echem w mediach.

Zobaczcie: Syn Tadli ma koronawirusa! Zdradził skandaliczne kulisy wykonania testu!

Jak wiadomo, kiedy jeden z członków rodziny, bądź osoba, z którą mieszkamy, zostanie zakażona, wszyscy, którzy mieszkają z nią pod jednym dachem, zmuszeni są do odbycia kwarantanny. Wykonywane są również testy. Jak się okazuje, pomimo iż syn Beaty Tadli uzyskał wynik pozytywny, to dziennikarka może odetchnąć z ulgą:

„Wynik negatywny. Ufff… Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę;)”

Jak widzimy, post dziennikarki nie spodobał się Violi Kołakowskiej, która od początku, głośno bojkotuje wszystko, co związane jest z pandemią. Zobaczcie, co napisała na profilu Beaty Tadli!

Kołakowska ostro skrytykowała post Tadli!

Partnerka Tomasza Karolaka po raz kolejny dała jasno do zrozumienia, że dla niej cała pandemia jest jedną, wielką szopką:

„Wstyd to publikować i brać udział w tej szopce”

Na tę uszczypliwą wiadomość nie omieszkała również odpisać Tadla, która jasno dała do zrozumienia, że taki komentarz w jej obecnej sytuacji jest nie na miejscu:

„Violu, nie życzę Tobie ani Twoim bliskim tego, co znosimy. Nie będę z Tobą dyskutować, bo chyba znalazłaś sobie sposób na zaistnienie. Proszę-nie moim kosztem i nie mojego syna. Nie odzywałaś się latami, a ten komentarz jest nie na miejscu i nie w tym miejscu. Życzę zdrowia i wszelkiego dobra”– odpisała Kołakowskiej.

Źródło:
https://www.instagram.com/beatatadla/

Coś nam podpowiada, że jeszcze nie raz usłyszymy o Violi Kołakowskiej.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry