Połącz się z nami

Kolejna metamorfoza Kasi Zielińskiej. Szykuje się na powrót do blondu?

kolejna metamorfoza kasi zielińskiej

Moda i uroda

Kolejna metamorfoza Kasi Zielińskiej. Szykuje się na powrót do blondu?

Aktorka pokazała swoim obserwatorom efekty wizyty u fryzjera. Jak się możecie domyślić, internautom bardzo spodobała się jej nowa fryzura. Kolejna metamorfoza Kasi Zielińskiej.

Zobaczcie, jak na najnowszym zdjęciu prezentuje się Katarzyna. Fani aktorki podejrzewają, że już niedługo powróci do włosów w kolorze blond!

Katarzyna Zielińska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Widzowie znać ją mogą z występów w wielu serialach i filmach, a także spektaklach teatralnych. Poza tym Zielińska wielokrotnie pojawiała się także w bardzo popularnych programach rozrywkowych zarówno jako jurorka, jak i uczestniczka. Mowa o takich programach jak „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jak oni śpiewają” czy „Taniec z gwiazdami” oraz wielu innych. W życiu prywatnym Kasia od wielu lat jest szczęśliwie zakochana w mężu Wojciechu Domańskim. Para doczekała się dwóch synków – Henryka i Aleksandra.

Zielińska w stroju kąpielowym. 40-latka jest w świetnej formie!

Kolejna metamorfoza Kasi Zielińskiej

Kasia Zielińska od lat pojawia się na ekranach telewizorów i przez ten czas, jej wierni fani zobaczyć migli jej liczne odsłony. Aktorka wielokrotnie zmieniała swój image i często eksperymentowała z długości włosów i ich kolorem. Od lat Zielińska wierna była jednak jednej krótkiej fryzurce w kolorze rudnym. Jak się właśnie okazuje, Kasia zdecydowała się na kolejne zmiany w swoim wyglądzie i zdecydowała się na nowy, dużo jaśniejszy kolor włosów.

Obserwatorzy aktorki chętnie komentowali nową fryzurę Kasi i głośno sugerowali, iż czują, że gwiazda szykuje się na powrót do koloru blond.

„Czuję, że będzie powolny powrót do blondu…”

„Świetna fryzura”

„Pani Kasiu, wygląda ‚psze’ pani zjawiskowo”

Trudno nie zgodzić się opiniami internautów. Kasia w nowej fryzurze wygląda naprawdę pięknie i kobieco.

A jak Wam podoba się kolejna metamorfoza Kasi Zielińskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry