”Kolejne 365 dni”: Blanka Lipińska zachwyciła na ściance w Nowym Jorku! Pisarce towarzyszyli aktorzy oraz ukochany!

19 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Blanka Lipińska z okazji premiery 3. części filmu 365 dni brylowała na czerwonym dywanie w Nowym Jorku. Pisarka za ocean wybrała się z aktorami odgrywającymi główne role w filmie inspirowanym jej powieścią oraz ukochanym, z którym pierwszy raz pokazała się publicznie. Musimy przyznać, że ciężko było oderwać wzrok od 37-latki.

Premiera “Kolejne 365 dni” w Nowym Jorku

Blanka Lipińska szturmem podbiła polski show-biznes, a teraz pisarka podbija Amerykę. Blanka wraz ze świtą aktorów udała się na premierę trzeciej części filmu inspirowanego jej powieścią za ocean. Jak się okazuje, jej twórczość znalazła tam ogromne grono odbiorców. Chociaż pierwsza część filmu o losach Laury i przystojnego Włocha Massimo zdobyła Złotą Malinę, to spowodowało, że o produkcji 365 dni usłyszała cała Ameryka.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka Lipińska zabrała głos w sprawie ciąży i dziecka. Zrobiła to po mistrzowsku!

Międzynarodowy sukces Lipińskiej sprawił, że Blanka Lipińska stała się rozchwytywaną pisarką. Jakiś czas temu pojawiła się nawet w brazylijskiej telewizji, gdzie wystąpiła w jednym z tamtejszych talk-show.

ZOBACZ TAKŻE: Maturzyści powołali się na… “365 dni”! O wszystkim poinformowała Blanka Lipińska!

Teraz na ściance w Nowym Jorku ujęła fanów swoim wyglądem. Musimy przyznać, że po ostatniej modowej wpadce nie ma już śladu. Co więcej, oprócz aktorów z filmu 365 dni u boku pisarki pojawił się jej ukochany Paweł Baryła.

Blanka Lipińska na ściance w Nowym Jorku

Tym razem Blanka Lipińska nie popełniła stylizacyjnego błędu z premiery drugiej części filmu. Autorka powieści 365 dni zaprezentowała się na ściance w Nowym Jorku w czarnej krótkiej sukience projektu Roberta Czerwika. Do tego dobrała masywne trapery marki Prada, które wyeksponowały jej zgrabne nogi. Całość dopełniła perfekcyjnym makijażem oraz postawiła na rozpuszczone falowane włosy.

ZOBACZ TAKŻE: Lipińska dosadnie odpowiada na krytykę swojego wyglądu na premierze filmu “365 dni: Ten dzień”. Zrobiła to po mistrzowsku

Obok pisarki na ściance pojawili się również Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone i Simeone Sussine.

W sieci pojawiły się również zdjęcia Blanki z jej nowym partnerem Pawłem Baryłom, z którym po raz pierwszy pokazała się publicznie. W serwisie YouTube pojawił się również filmik z lotniska, gdzie pisarka i scenograf nie szczędzili sobie czułości.

Źródło: YouTube / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej