Połącz się z nami

Kolejne ROMANSE księcia Williama wychodzą na jaw?! NIEPOKOJĄCE wieści brytyjskich tabloidów!

News

Kolejne ROMANSE księcia Williama wychodzą na jaw?! NIEPOKOJĄCE wieści brytyjskich tabloidów!

Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate nadaje się na scenariusz nie jednego hollywoodzkiego filmu. Wszystko zaczęło się od zwykłej przyjaźni, która przerodziła się w miłość, następnie kilka miesięcy kryzysu, aby w końcu powiedzieć sobie „TAK” na oczach całego świata. Jak się okazuje ich małżeństwo to nie bajka i co chwilę docierają coraz to nowsze wieści o wybrykach księcia Williama! Wszystko wskazuje na to, że William ma więcej za uszami, niż można było przypuszczać!

Coraz to nowsze doniesienia na temat zdrad księcia Williama nie uciszają plotek na temat kryzysu w jego małżeństwie. Od ponad kilku już miesięcy, media rozpisują się o niewierności następcy tronu. Jakiś czas temu w prasie pojawiła się informacja, że William miał dopuścić się zdrady z najlepszą przyjaciółką księżnej Cambridge, Rose Hanbury, o czym możecie przeczytać TUTAJ!

Nie długo po tym dotarły do nas wieści z Wysp Brytyjskich, że Kate wraz z dziećmi wyprowadziła się z Pałacu i zamieszkała u swoich rodziców! Teraz media obiegła wiadomość, że przed laty, książę William miał romans z siostrzenicą księżnej Camilli, która teraz jest małżonką jego ojca! Zobaczcie!

Rzekomy „koszmar z przeszłości” niedawno znowu dopadł idealne z pozoru małżeństwo książęcej pary. Brytyjskie media co chwilę rozpisują się na temat kolejnych romansów najstarszego syna księżnej Diany. Jak teraz donoszą, pierwszy romans przydarzył mu się już wiele lat temu, jednak dopiero teraz jest na świecznikach wszystkich gazet w Anglii!

William był zakochany w Emmie Parker Bowles, która jest siostrzenicą księżnej Camilli, donosi „Express.co.uk”. Książę miał dopuścić się swojej pierwszej zdrady, kiedy wraz z Kate byli jeszcze studentami.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=wmyx0Qlz3Lg

„Patrzył z miłością na Emmę, a ona wsłuchiwała się w każde jego słowo. Czasami patrzył na nią z takim uwielbieniem, że to było trochę żenujące. Wyglądał jak młody mężczyzna, który się zakochuje”– możemy przeczytać na brytyjskim portalu.

Przypomnijmy, że w tamtym czasie William miał zaledwie 17 lat, a siostrzenica Camilli była wtedy 25-letnią dziewczyną. Dzisiaj książęca para jest już ze sobą osiem lat, jednak wiadomości, które co chwilę pokazują się w mediach, na pewno nie ułatwiają, Kate i Williamowi, w zażegnaniu kryzysu. Nie wiadomo również czy odniosą się do tych wszystkich doniesień, które zapełniają pierwsze strony brytyjskich gazet.

Myślicie, że uda im się w końcu zażegnać kryzys? Czy może to tylko „wyssane z palca” bajki brytyjskich tabloidów? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry