Kolejny dramat Wiśniewskiego! Rozwód i długi to nie wszystko!

3 kwietnia 2019
Przez: : M.J

Michał Wiśniewski znowu jest na językach mediów, a wszystkie portale i gazety rozpisują się o jego kolejnych niepowodzeniach. Wszystko zaczęło się od informacji o jego czwartym już rozwodzie. Później media obiegła informacja o jego potężnych długach. Z czym tym razem musi zmierzyć się gwiazdor Ich Troje?

Agata Buczkowska odchodzi z Ich Troje

Tym razem Wiśniewski poniekąd przyczynił się do tego, że zespół Ich Troje jest bliski pożegnania się z teraźniejszą wokalistką! Jak możemy przeczytać, Agata Buczkowska ma dość oskarżeń o to, że przyczyniła się do rozpadu małżeństwa Michała z Dominiką Tajner.

Rozwód Tajner i Wiśniewskiego

Jak już wiemy, to małżonka Michała poinformowała wszystkich o rozpadzie związku na swoim profilu społecznościowym. Możemy wnioskować, że zrobiła to pod wpływem emocji, bo po kilku godzinach wpis został usunięty. Jednak nie uniknęła burzy, która rozpętała się po jej wpisie w mediach. Wszyscy zastanawiali się i do tej pory spekulują, co było powodem podjęcia takiej decyzji przez Wiśniewskiego.

Zobacz także: Dominika Tajner jak Doda! Była żona Wiśniewskiego promienieje!

Swojego czasu na portalach plotkarskich krążyła plotka, że Michał miał wdać się w romans ze swoją wokalistką z zespołu Agatą Buczkowską! Jednak te doniesienia nie zostały nigdy potwierdzone, a sama Agata napisała oświadczenie, w którym zaprzeczyła tym domysłom.

Nowa wokalistka w zespole Ich Troje

Teraz jak donosi Fakt, lider zespołu Ich Troje musi zmierzyć się z kolejnym problemem, jakim jest znalezienie nowej wokalistki do swojego zespołu. Buczkowska ma już dość doniesień na temat rzekomego romansu i chce zrezygnować z pracy u boku Michała.

“Agata Buczkowska myśli nawet o odejściu z zespołu i skupieniu się na solowej karierze. Odkąd wybuchła plotka, że to ona przyczyniła się do decyzji Michała o rozwodzie z Dominiką Tajner, Agata dostaje setki przykrych wiadomości od jego fanów. Jej rodzina też bardzo to przeżywa i nie jest im łatwo”.

Jak możemy się również dowiedzieć, kontrakt dotychczasowej wokalistki wygasa przed wakacjami. Dlaczego? Marzeniem każdego artysty jest zrobienie solowej kariery i pracowania na własne nazwisko.

“Wytwórnia zapewnia jej nie tylko nagranie płyty, ale także dużą promocję. Agata mogłaby nie tylko poprawić swój wizerunek, ale i w końcu wyjść z cienia Wiśniewskiego” – powiedział informator “Faktu”.

Na oficjalnie informacje o zmianach w zespole zapewne przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jednak jeśli okaże się to prawdą, to Michał Wiśniewski musi podnieść rękawicę i rozwiązać kolejny problem, a jak już wiemy wcale nie jest on jedyny!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej