Połącz się z nami

Kolejny skandal w „Top Model”! Czym tym razem produkcja podpadła widzom?

Skandal w Top Model

Rozrywka

Kolejny skandal w „Top Model”! Czym tym razem produkcja podpadła widzom?

Program Top Model 10 po raz kolejny odbił się szerokim echem wśród widzów. Dopiero co ucichły negatywne komentarze po aferze wywołanej traktowaniem alpak podczas jednej z sesji na boot campie, a już pojawiła się nowa! Czego tym razem dotyczy skandal w Top Model?

Jubileuszowa edycja Top Model

10. edycja Top Model jest naprawdę wyjątkowa. Na castingach pojawiły się bardzo intrygujące osoby, które mają nadzieję zrobić karierę w branży modowej. Niewątpliwie, jurorzy mieli niełatwe zadanie wybrać spośród nich finałowy skład, który ostatecznie zamieszkał w domu modeli i modelek.

Top Mdoel 10 uczestnicy
Uczestnicy Top Model 10

Jubileuszowa edycja programu wywołuje także niemałe kontrowersje, z czym w pełni zgadzają się widzowie. W stronę produkcji padły oskarżenie o narażenie przyszłych modeli na uszczerbek na zdrowiu, celowe drastyczne metamorfozy niektórych z uczestników oraz występ  żony ministra –Marianny Schreiber.

Widzowie grzmią! Skandal w Top Model 10

Wielu widzom nie spodobał się sposób traktowania alpak, które towarzyszyły modelom w jeden z scenerii specjalnie przygotowanej do sesji zdjęciowej jeszcze podczas boot campu. Nie trzeba było wiele czasu, aby w sieci pojawiła się lawina negatywnych komentarzy oburzonych internautów.

Zobacz także: Skandal z alpakami w Top Model 10

Niektórzy z nich zarzucali także hipokryzję Joannie Krupie i Michałowi Pirógowi, którzy słyną z walki o prawa zwierząt. Do całej sprawy odniosła się nie tylko produkcja, ale także prowadzący Top Model.

Okazuje się, że w najbliższym odcinku czeka nas kolejny skandal w Top Model. Mianowicie, podczas sesji zdjęciowej, modele ponownie zapozują ze zwierzętami. Jednakże, tym razem będą to insekty. Nie trzeba było długo czekać na ponowne oburzenie ze strony fanów programu.

Mimo, że sesje tego typu pojawiają się od pierwszej edycji produkcji TVN-u i mają przyczynić się do przełamania strachu uczestników, widzowie głośno protestują. Pojawiły się zdecydowane głosy, aby zaprzestać wykorzystywania zwierząt do takich celów. Oto niektóre z nich:

,,Możecie już zostawić zwierzęta w spokoju? Jest pierdyliard innych pomysłów na temat sesji, a produkcja dalej brnie w niepotrzebne wykorzystywanie i narażanie zwierząt.‘’

,,Świat idzie do przodu tylko Top Model stoi w miejscu.‘’

,,Co ma na celu taka sesja? 🤔 bo przeciez nie obrone robakow.. 😒‘’

Myślicie, że kolejny skandal w Top Model 10 jest wywołany słusznie?

Źródło: Instagram Top Model

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry