Komodo: [członkowie, kariera muzyczna, utwory, Instagram]

21 maja 2022
Przez: : J.J

Komodo to zespół, który składa się z trzech DJ-ów. Ich muzyka odniosła ogromny sukces w naszym kraju ale i na rynku międzynarodowym. Choć możecie nie kojarzyć ich z nazwy, jesteśmy pewni, że niejednokrotnie słyszeliście ich remiksy, które bardzo często grane są przez różne stacje radiowe. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat ich życia zawodowego oraz prywatnego.

Komodo: członkowie

Początki Komodo zaczęły się kilkanaście lat temu. W 2007 roku zespół założyli: Alex Red, czyli Darek Odrzywołek. Artysta od lat tworzy w naszym kraju bardzo popularne mashupy, które grane są na niemalże całym świecie. Yash – czyli Jonasz Brzeźniak, który początkowo nie wiązał swojego życia z muzyką. Kiedy jednak pojawił się pomysł stworzenia Komodo zaczął podążać tą drogę. Tom Sanders czyli Tomasz Piasecki. Tomek zaczął swoją przygodę z Komodo tuż po odkryciu programu ProTracker. Po zapoznaniu się z programem komputerowym zaczął tworzyć piosenki w domu. Produkcje zespołu Komodo od samego początku były bardzo entuzjastycznie przyjmowane podczas występów w klubach i dyskotekach, a muzycy zyskali ogromną rzeszę fanów, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Zobacz także: Informacje na temat zespołu Ryczące Dwudziestki

Komodo: kariera

Komodo to zespół, który tworzy muzykę klubową. Mężczyzn połączyła zamiłowanie do tego typu muzyki. Muzyczny zespół z małopolski ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak największa liczba wyświetleń na Youtubie jednego klipu polskiej muzyki klubowej czy najczęściej odtwarzany polski utwór w zagranicznych stacjach radiowych.

Utwory Komodo często usłyszeć możecie zarówno w stacjach radiowych, jak i w telewizji. Produkcje Komodo często puszczane są na różnych imprezach masowych. Ich remiksy sprawiły, że dj-skie trio zdobyło ogromną rzeszę fanów.

Komodo
Zespół Komodo

Komodo: hity

Wśród najpopularniejszych utworów wyróżnia się następujące hity: (I Just) Died In Your Arms, Is This Love, Rush of Blood, Heaven, Run To You, The Wind Of Love, Miami Deja Vu, Send Me an Angel, Dancing, Keep Control oraz wiele wiele więcej.

Komodo: Instagram

Zespół Komodo znajdziecie na Instagramie pod nazwą @komodoofficial. Dj-e dzielą się z internautami różnymi zdjęciami. Pokazują fotki wykonane podczas występów, wyjazdów w trasy koncertowe oraz wiele innych. Profil zespołu śledzi blisko 10 tysięcy obserwatorów.

Źródło: Instagram zespołu Komodo

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej