Koncerty Dody nie są rentowne? Agent gwiazdy zdradził zaskakujące fakty!

5 czerwca 2022
Przez: : M.J

Choć mogłoby się wydawać, że Doda za swoje koncerty zarabia ogromne pieniądze nie do końca tak jest. Piosenkarka słynie z tego, że na scenach urządza prawdziwe show. Agent gwiazdy, zdradził, jak wygląda to od strony finansowej. Możecie się zaskoczyć.

Kariera muzyczna Dody

Dorota Rabczewska, która od lat działa pod pseudonimem scenicznym Doda zajmuje stabilne miejsce na polskim rynku muzycznym. Lata kariery sprawiły, że jest jedną z najbardziej poznawalnych piosenkarek na polskiej scenie. Doda wydała nie tylko utwory, które znają wszyscy Polacy ale i za każdym razem skupia na swoich koncertach ogromną rzeszę fanów.

Każdy, kto choć trochę śledzi jej karierę zawodową doskonale wie, że Doda uwielbia zaskakiwać nie tylko ekstrawaganckimi i odważnymi kreacjami ale show, które za każdym razem robi na scenie. Choć mogłoby się wydawać, że Doda za swoje koncerty zgarnia krocie nie do końca tak jest. Agent Rabczewskiej wyjaśnił, co jest tego powodem.

Koncerty Dody
Doda podczas koncertu

Zobacz także: Doda dostała propozycję dołączenia do Ich Troje!

Dlaczego Doda nie zarabia na koncertach?

Agent piosenkarki Rafał Bogacz w rozmowie z Plejadą wyjaśnił, dlaczego koncerty Dody i show, które robi na scenie nie jest rentowne. Wszystko przez to, z jakich rozmachem przygotowywane są widowiska piosenkarki. Jak powszechnie wiadomo, Rabczewska uwielbia kiedy na scenie dużo się dzieje, a na jej występach nie ma mowy o nudzie:

“W czasie festiwalu to ona dopłaca do tego biznesu, bo nie wychodzi w dżinsach i gitarą na scenę, tylko robi wielkie show. Więcej raczej dopłaca do występów, niż na nich zarabia…” – przyznał Rafał Bogacz.

Dodał, że po opłaceniu całej ekipy Dorota często wychodzi na zero, a czasem kończy nawet na minusie:

“Po opłaceniu całej ekipy wychodzi na “zero” a czasem kończy na minusie”

Spodziewalibyście się?

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej