Doda zdradziła, że jej serce jest wolne. Po rozwodzie ma za sobą kolejny nieudany związek?

22 kwietnia 2022
Przez: : KS

Nie da się ukryć, że Doda ma już za sobą kilka nieudanych związków. Niektóre z nich były nawet szeroko komentowane w sieci. Z wywiadu, którego niedawno udzieliła artystka, dowiadujemy się, że ma za sobą kolejną nieudaną relację!

Związki Dody

Dorota Rabczewska to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych wokalistek w Polsce. Od jakiegoś czasu kobieta swoich sił próbuje także jako producentka w branży filmowej.

Duże zainteresowanie fanów gwiazdy wzbudza także jej życie uczuciowe. Tajemnicą nie jest, że wokalistka ma na swoim koncie kilka nieudanych związków. Mianowicie, jej pierwszym mężem był piłkarz Radosław Majdan. Jednakże, po kilku latach para zdecydowała się na rozwód.

Następnym partnerem życiowym artystki był muzyk Adam Nergal Darski. Kolejno przyjęła zaręczyny przedsiębiorcy Emila Haidara, choć niedługo później także się rozstali. Po raz drugi, na ślubnym kobiercu Doda stanęła u boku producenta filmowego Emila Stępnia. Ich rozstanie przebiegło w atmosferze skandalu, bowiem do informacji publicznej wyciekły szokujące fakty.

Zobacz także: Doda ma zaskakująco wysokie IQ. Takim wynikiem może pochwalić się mało kto!

Doda i Max Hodges

Jakiś czas temu gwiazda muzyki zaczęła pokazywać się publicznie w towarzystwie tajemniczego przystojnego mężczyzny. W związku z tym, szybko zaczęło pojawiać się spekulacje, że Doda w końcu znalazła miłość u boku odpowiedniej osoby.

Niestety, w wywiadzie, którego Rabczewska udzieliła serwisowi Pomponik.pl zdradziła, że jej serce na chwilę obecną jest wolne. Tym samym przyznała, że jej relacja z Maxem Hodgesem dobiegła końca. Mimo to, zapewniła, że mężczyźnie życzy jak najlepiej i głęboko wierzy, iż niejednokrotnie spotkają się w przyszłości.

Doda i Max Hodges
Doda i Max

Artystka nie ukrywa, że spotkała się w przeszłości z tym, że mężczyźni chcieli nawiązać z nią relację, aby czerpać z tego korzyści. W związku z tym, musi uważnie wybierać osoby, z którymi zdecyduje się stworzyć związek.

Mimo niepowodzeń w sferze uczuciowej, wierzymy, że Dorota Rabczewska trafi na osobę, która obdarzy ją szczerym uczuciem!

źródło: Instagram Dody/Pomponik.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej