Konflikt Joanny i Adama ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Mężczyzna nie przebiera w słowach!

28 stycznia 2021
Przez: : MC

Konflikt Joanny i Adama ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Uczestnik programu przerwał milczenie i zamieścił w mediach społecznościowych obszerny post skierowany do byłej żony. Nie przebierał w słowach!

“Ślub od pierwszego wejrzenia” to wyjątkowa produkcja, która cieszy się ogromną popularnością. Uczestnicy programu dowiadują się z kim wezmą ślub dopiero przed samą ceremonią. Podczas rozwoju relacji towarzyszy im kamera, a widzowie na bieżąco śledzą ich losy. W ostatnim odcinku każdej serii, czyli po miesiącu spędzonym razem, para decyduje czy wciąż chce ze sobą być, czy może decydują się na rozwód.

Jedną z par, która wzięła udział w programie była Asia i Adam. Wzbudzali oni bardzo skrajne emocji. Niektórzy widzowie już na początku dostrzegli, że para nie pasuje do siebie, natomiast inni mocno im kibicowali.

Nie da się ukryć, że oboje początkowo nie mogli się otworzyć na nową relację. Mimo wielu prób budowania związku na nowo, Adam zadecydował, że czas na rozwód. Swojej partnerce nie wyjaśnił swojej decyzji, dlatego musiał stawić czoła ogromnej fali hejtu w jego stronę. Niedługo później okazało się jednak, że jest związany z inną kobietą. Obecnie para jest zaręczona i wspólnie wychowuje swojego synka.

View this post on Instagram

A post shared by Adam eM (@adam_nie_officjal)

Zobacz także: Adam ze „Ślubu…” szczerze o rozstaniu z Asią. Już po dwóch tygodniach był pewny rozwodu!

Konflikt Joanny i Adama ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Okazuje się, że mimo upływa czasu para wciąż ma do siebie żal. Dziś na Instagramie Adama pojawił się obszerny post skierowany do byłej żony. Trzeba przyznać, że mężczyzna nie przebierał w słowach.

“Joanno! Jeżeli chodzenie do plotkarskich pisemek i portali sprawia Tobie przyjemność to proszę bardzo chodź. Wiedz jedno. Ja sobie nie życzę abys wypowiadała się więcej na mój temat.” – rozpoczął swój post Adam.

W dalszej części postu dowiadujemy się, że Adam już dawno zakończył swoją przygodę z programem, dlatego nie zamierza roztrząsać wydarzeń z tamtego okresu. Wyraził również niezadowolenie związane z przedstawieniem jego osoby w telewizji.

“Ja zakończyłem udział w programie z dniem ostatnich nagran i nie mam zamiaru czytać i sluchac po prawie 2 latach tych bredni. Ja mam ciekawe i szczesliwe zycie i to jest najważniejsze i nie wracam do tego co bylo kiedyś.”

Całe oświadczenie Adama możecie przeczytać poniżej:

Myślicie, że konflikt Joanny i Adama już wkrótce się zakończy czy może nabierze jeszcze większego tempa?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz