Połącz się z nami

Koniec miłości Igora i Oliwii! Magda nieźle namieszała![LOVE ISLAND]

News

Koniec miłości Igora i Oliwii! Magda nieźle namieszała![LOVE ISLAND]

A jednak! Nowa uczestniczka tak zamieszała, że rozbija relacje jednej z par. Koniec miłości Igora i Oliwii to zasługa Magdy! Spodziewaliście się takie obrotu spraw?

Oliwia i Igor „Love Island”

Oliwia i Igor to jedna z nielicznych par w hiszpańskiej willi, która stworzyła głębszą relację. Od samego wejścia mężczyzny do programu, jego uwagę zwróciła młodziutka blondynka. Jak sam później przyznał, od momentu poznania Oliwki nie wyobrażał sobie stworzyć związku z inną z kobiet na wyspie. Wszystko jednak uległo zmianie, gdy do willi wkroczyła piękna Magda, która zawróciła w głowie nie jednemu Ilandersowi. Ona jednak przyznała, że to Igor ją interesuje i zrobi wszystko, by zawrócić mu w głowie. No i chyba się udało!

Piękna 19-latka od razu wpadła w oko przystojnemu blondynowi. Igor od samego początku wiedział, że to z Oliwią chce stworzyć związek na hiszpańskiej wyspie. Na początku ich relacja była bardzo zgodnie, jednak po czasie na horyzoncie pojawiły się problemy. Oliwka zaczęła mieć pretensje do Igora, że za mało się stara, a swoim koleżankom zwierzała się, że jej partner jest niedojrzały i zawsze spotykała się ze starszymi mężczyznami. Igor nie wytrzymał i zakończył tę relację.

Wtedy na horyzoncie pojawił się Mikołaj, który nie krył swojego oczarowania piękną blondynką. Chociaż Igor przyznał się do błędu i wyznał, że czuje coś do Oliwii, to dziewczyna zdecydowała się na bliższe poznanie Mikiego. Para wybrała się na romantyczną randkę, jednak serce Oliwii nadal biło dla Igora. Dziewczyna musiała podjąć decyzję, z którym z mężczyzn chce być i dokonała tego wyboru podczas pokazu „striptizerskiego”, całując Igora. Zapewne wszystko ułożyłoby się jak najlepiej gdyby nie to, że do willi wkroczyła piękna Magda, która sprawiła, że serce niejednego mężczyzny zaczęło mocniej bić.

Magda i Igor „Love Island”

Jako pierwsi mieli okazję poznać nową uczestniczkę Igor i Kamil. Kobieta nie ukrywała, że to tymi uczestnikami jest najmocniej zainteresowana. Również panowie nie kryli oczarowania śliczną brunetkę o hipnotyzującym spojrzeniu. Chociaż wydawać by się mogło, że związek Oliwii i Igora nie jest zagrożony, jednak urokliwa Magda zawróciła w głowie wiernemu dotychczas mężczyźnie.

Oliwia poczuła ogromne zagrożenie ze strony nowej uczestniczki. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Magdy, czym zraziła do siebie ukochanego. Podczas rozmowy z Magdą, Igor przyznał, że chciałby spróbować z nią stworzyć relację, mimo, że czuje coś do Oliwii. Nowa wyspiarka zapytała wprost, czy chce, by to jego wybrała, Igor odpowiedział, że tak.

Koniec miłości Igora i Oliwii! Magda nieźle namieszała!

Tak też się stało i Magda wybrała Igora, pozbawiając Alicję partnera. Chociaż początkowo nic nie wskazywało, na to, że mężczyzna przekreśli swoją relację z Oliwią, jednak po kolejnej rozmowie, w której 19-latka po raz kolejny obraziła Magdę, mężczyzna nie miał już wątpliwości co do przyszłości tego związki. Zdobył się na poważną rozmowę z Oliwią i oznajmił jej, że to koniec ich związku i że zamierza zaangażować się w relację z Magdą. Rozczarowana Oliwia po raz kolejny zaatakowała rywalkę po czym poszła wyżalić się Oli I Julii nie szczędząc przy tym gorzkich łez.

Myślicie, ze Igor dokonał właściwego wyboru?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry