Połącz się z nami

Koniec przyjaźni Stramowski – Fabijański?!

Koniec przyjaźni Stramowski - Fabijański

News

Koniec przyjaźni Stramowski – Fabijański?!

Jakiś czas temu faktycznie okazało się, że obaj panowie przestali się do siebie odzywać. Wówczas mówiono, że się pokłócili, wróżono także źle ich przyjaźni. Teraz Sebastian jasno powiedział, jak jest na prawdę. Co poróżniło aktorów? Czy to rzeczywiście koniec przyjaźni Stramowski — Fabijański?

W sieci można odnaleźć informacje o tym, że Sebastian Fabijański i Piotr Stramowski przyjaźnią się od czternastego roku życia. Przeczytamy również, że nawet rok ze sobą studiowali w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie o profilu aktorskim. Panowie razem współpracowali także z Patrykiem Vegą między innymi przy takich filmach jak „Kobiety Mafii” czy „Botoks”.

Obaj faktycznie są aktorami, pochodzą z Warszawy, kończą w tym roku 33 lata i chyba obecnie na tym podobieństwa się kończą.

Koniec przyjaźni Stramowski – Fabijański?!

Jakiś czas temu po ostrej wypowiedzi Sebastiana Fabijańskiego, panowie przestali się do siebie odzywać.

Mam wrażenie, że ludzie się na tym Instagramie po prostu upokarzają i błaźnią. Nawijają o czymś kawałki, a później przeczą sobie działaniami na Instagramie. To jest po prostu hipokryzja. Dualizm tego świata biznesowego jest przerażający. Nie wiem jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja.”- powiedział Fabijański.

Fabijański rzeczywiście należy do osób, które z łatwością w bardzo bezpośredni sposób wyrażają swoje zdanie. Nie jest także tajemnicą, że ma on duży dystans do życia, które obecnie wiele osób kreuje w internecie. On sam nie prowadzi nawet konta na Instagramie i w ogóle mało go to-jak twierdzi- interesuje. Stramowski za to nie ma problemu z dzieleniem się publicznie swoim życiem w sieci.

Fabijański powiedział, jak jest na prawdę.

Najprawdopodobniej właśnie odmienne podejście do życia poróżniło aktorów i zaważyło na ich wzajemnych stosunkach.

Sebastian Fabiański w ostatnim wywiadzie dla Plejada.pl został zapytany: Czy przyjaźni się z Piotrem Starmowskim?. Jasno odpowiedział:

„Nie jesteśmy. Nie chcę wdawać się w głębsze opowieści na ten temat. Najkrócej mówiąc, okazało się, że jesteśmy ulepieni z zupełnie innej gliny. Moje podejście do wielu spraw jest na kursie kolizyjnym z jego podejściem. Teraz nie mamy ze sobą żadnego kontaktu. Myślę, że to już zamknięty temat.”-powiedział Fabijański

Zatem nie ma już wątpliwości, jaka jest prawda.

A wy, co sądzicie relacji aktorów?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry