Połącz się z nami

Koniec związku Oliwii i Igora! Internauci nie szczędzą gorzkich słów w stronę dziewczyny! [Love Island 2]

Rozrywka

Koniec związku Oliwii i Igora! Internauci nie szczędzą gorzkich słów w stronę dziewczyny! [Love Island 2]

Oliwia i Igor byli jedną z tych par, która miała szansę dojść w programie „Love Island. Wyspa Miłości” bardzo daleko. Zapewne nikt nie spodziewał się, że ta relacja tak szybko dobiegnie końca! Co więcej, internauci i fani programu nie szczędzą gorzkich słów w stronę dziewczyny! Czy mają rację? Zobaczcie! Koniec związku Oliwii i Igora!

Druga edycja programu „Love Island. Wyspa Miłości” dostarcza widzom coraz więcej emocji. Po tym, jak z programem pożegnali się Natalia i Mundek w hiszpańskiej willi zaczyna się dziać. Dodajmy, że w głosowaniu internautów najmniejsze szanse na miłość miały dwie paru: Natalia i Mundek oraz Ada i Mikołaj.

Zobaczcie również: Natalia z „Love Island” wyznała prawdę! Jak ocenia swój udział w show?

Jedną z par, która wydawała się pewniakiem na stworzenie szczerej relacji byli Oliwia i Igor.

22-latek i 19-latka od razu wpadli sobie w oko i nic nie wskazywało na to, że w hiszpańskiej willi ktoś im zaszkodzi. Jak się okazało, oni sami byli dla siebie problemem i to właśnie różnica charakterów ich poróżniła. Oliwia od kilku dni jasno dawała Igorowi do zrozumienia, że nie chce przebywać w jego towarzystwie. Co więcej, zarzuciła mu, że potrzebuje on opiekunki, a nie partnerki. Igor postawił sprawę jasno i zakończył ten związek!

Oliwia po tym, jak dostała „kosza” od Igora stwierdziła, że to ona nosiła spodnie w tym związku. Czy tak samo uważają internauci? Zobaczcie!

Koniec związku Oliwii i Igora!

Na oficjalnym profilu programu pojawiły się setki komentarzy. Jak możemy zobaczyć, wielu internautów stwierdziło, że to właśnie Oliwka jest niedojrzała, a Igor pokazał klasę:

„Igor pokazał klasę, bardzo fajny facet❤️”

„Uwielbiam te nastolatki, które potrafią powiedzieć „Co ty wiesz o życiu?” 😂😂😂”

„oj dziewczyna przegrała wszystko… jeszcze o Igorze powie, że jest za młody mentalnie, jak ona się zachowuje jak gówniarz..”

To tylko kropla w morzy komentarzy, które możemy przeczytać w sieci. Niemniej jednak trzeba podkreślić, że w tym programie jeszcze wiele przed nami i na pewno uczestnicy jeszcze nie raz nas zaskoczą swoimi wyborami!

A Wy co myślicie o decyzji Igora? Dobrze zrobił, kończąc relację z Oliwią?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry