Konrad Karwat: [wiek, kariera, strongman, High League, Instagram]

25 stycznia 2022
Przez: : KS

Konrad Karwat szerszej publice jest znany ze swoich sukcesów, które udało mu się odnieść w zawodach strongman. Jednakże, zdecydował spróbować sił w innej dyscyplinie sportu. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Konrad Karwat: wiek

Wielu internautów zastanawia się, co wiadomo na temat Konrada Karwata. W sieci udało nam się dotrzeć do informacji, że mężczyzna urodził się w 1996 roku. Co za tym idzie, w tym roku będzie obchodził swoje 26. urodziny.

Niewątpliwie, biorąc pod uwagę dyscyplinę, w której do niedawna występował Karwat, duże zainteresowanie wzbudza waga mężczyzny. Bez dwóch zdań do momentu wyjścia do klatki będzie musiał zrzucić kilka kilogramów. Natomiast, jeśli chodzi o jego wzrost, strongman mierzy 178 centymetrów.

Okazuje się, że jego osobę mogą kojarzyć także miłośnicy polskich seriali. Mianowicie, na swoim koncie role w serialach Ojciec Mateusz, Lombard. Życie pod zastaw oraz film Kobiety mafii.

Niestety, o jego życiu prywatnym nie wiadomo dużo więcej. Tajemnicą jest także jego status związku.

Konrad Karwat High League
Karwat zawalczy na High League

Zobacz także: Co wiemy o Dredziastym?

Konrad Karwat: kariera

Konrad ma za sobą naprawdę długą listę zawodów, w których brał udział, a co więcej radził sobie na nich naprawdę dobrze. Startował nie tylko w Polsce, ale także za granicami kraju. Mimo to, zdecydował spróbować swoich sił w mieszanych sportach walki.

Mimo, że w High League zadebiutuje dopiero podczas drugiej gali, jego pojedynek z Mariuszem Sobczakiem znanym w sieci także jako Super Mario. W oktagonie wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zobaczyć ich dopiero 5 lutego 2022 roku.

Konrad Karwat: Instagram

Zawodnik, który zawalczy podczas gali High League prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @konradkarwat. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 15,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej