Konstrakta: [kim jest?, wiek, Serbia, Eurowizja, piosenka, Instagram]

13 maja 2022
Przez: : KS

Konstrakta to reprezentantka Serbii na Konkursie Piosenki Eurowizja 2022. Nie da się ukryć, że jej występ zrobił wrażenie na wielu fanach konkursu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Konstrakta: kim jest?

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się jak naprawdę nazywa się serbska artystka, ile ma lar oraz jak przebiegała jej dotychczasowa kariera. Mianowicie, Ana Durić urodziła się 12 października 1978 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 43 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Belgradu. Co ciekawe, z wykształcenia kobieta jest architektem. Prywatnie jest żoną i matką dwójki dzieci.

Artystka swoją karierę rozpoczęła od śpiewania w serbskim zespole muzyczny. Po jego rozpadzie wraz z kilkoma innymi muzykami założyła inną grupę. Po kilku latach, kobieta zdecydowała się rozpocząć karierę solową. Co ciekawe, na swoim koncie ma także przygody w branży aktorskiej.

Konstrakta
Konstrakta

Zobacz także: Co wiemy o reprezentancie Wielkiej Brytanii na Eurowizja 2022?

Konstrakta: Eurowizja 2022

Do tej pory serbska wokalistka wydała pięć singli solowych. Jednakże, sukcesy odnosiła także z zespołem, do którego w przeszłości należała.

Wokalistka z Serbii zdecydowała zgłosić się do krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji 2022. Mimo, że na początku nikt nie widział w niej faworytki do wygranej, ostatecznie zwyciężyła i otrzymała możliwość reprezentowania swojego kraju na międzynarodowym konkursie.

Konstrakta na Eurowizji 2022 wystąpiła z utworem In Corpore Sano. Jej występ został uznany za jedne z najbardziej nietypowych w historii konkursu. Mianowicie, artystce na scenie towarzyszyli przebrani za mnichów statyści, natomiast ona sama przez cały występ myje ręce.

Występ w półfinale i głosy widzów zapewniły jej możliwość rywalizacji w sobotnim finale Eurowizji 2022. Jak oceniacie jej szanse na wygraną?

Konstrakta: Instagram

Reprezentantka Serbii na Eurowizji 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @konstrakta. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 108 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz