Kontrowersyjny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi – odważne sceny z Małgorzatą Rozenek-Majdan!

31 grudnia 2020
Przez: : MC

Kontrowersyjny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi pt. “Miłość w czasach zarazy” już dostępny! Nie da się ukryć, że to niezwykle odważna produkcja, obnażająca seksualność człowieka w trudnych czasach.

Patryk Vega to jeden z najpopularniejszych reżyserów i scenarzystów w naszym kraju. Debiutował realizując serial „Pierwszy milion”. W 2010 roku wyreżyserował takie produkcje jak: „Ciacho”, „Last Minute”, „Służby specjalne”, „Botox” i „Kobiety mafii”. W 2020 premierę miał: „Bad Boy”, „Kobiety mafii 3” „Small World”. Patryk nie zatrzymuje się ani na moment i regularnie wydaje nowe filmy – kontrowersyjne, odważne i przy tym wszystkim cieszące się ogromną popularnością. Prywatnie związany jest z Katarzyną Słomińską. Owocem ich miłości jest trójka dzieci – córka i dwóch synów bliźniaków.

Zobacz także: Patryk Vega stracił samochód wart 2,5 mln zł – luksusowe Lamborghini przejęła skarbówka!

Kontrowersyjny zwiastun nowego filmu Patryka Vegi!

Patryk Vega już dawno zapowiedział film skupiający się na pandemii, która niewątpliwie zmieniła życie nas wszystkich. Warto również wspomnieć, że prace prowadzone nad filmem owiane były mnóstwem kontrowersji i podejrzeń związanych z rzekomym łamaniem obostrzeń.

W filmie zobaczymy całą plejadę gwiazd, a wśród nich: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog, Daniel Roman.

“Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film” – napisał o swojej produkcji Patryk Vega.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Zwiastun filmu możecie obejrzeć poniżej:

Kontrowersyjny zwiastun cieszy się ogromnym uznaniem widzów. Pod filmem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy już nie mogą doczekać się premiery. Wśród nich czytamy:

“Kolejna petarda się zapowiada 🤩🤩🤩”

“Ale mam ciary 🙏”

“👍to będzie OGIEŃ 🔥👏😍😍”

Co sądzicie? Planujecie obejrzeć cały film?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej