Połącz się z nami

Kontuzja gwiazdy w „Tańcu z Gwiazdami”! Czy zobaczymy ją na parkiecie?

Rozrywka

Kontuzja gwiazdy w „Tańcu z Gwiazdami”! Czy zobaczymy ją na parkiecie?

„Taniec z Gwiazdami” powraca na nasze anteny już jesienią. Producenci skompletowali już cały skład, ale już na samym starcie pojawiły się problemy. Otóż jedna z gwiazd podczas treningu doznała bolesnej kontuzji! Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej w programie? Zobaczcie!

Jubileuszowa edycja uwielbianego przez widzów programu powraca już na początku września. Fani tanecznego show poznali już wszystkie nazwiska uczestników, a więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ! Teraz w mediach pojawiły się niepokojące wiadomości! Niespodziewana kontuzja gwiazdy w „Tańcu z Gwiazdami” może przekreślić jej udział w programie!? O kim mowa?

Wśród gwiazd, które zaprezentują swoje umiejętności taneczne, jest światowej sławy modelka, Sandra Kubicka i to właśnie ona doznała poważnej kontuzji! 

Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej na parkiecie jubileuszowej edycji tanecznego show?

Widzowie wciąż są trzymani w niepewności, jeżeli chodzi o tanecznych partnerów gwiazd, które już poznały swoich nauczycieli tańca, a nawet rozpoczęły się już pierwsze treningi do programu.

Sandra Kubicka ma za sobą już pięć treningów i podczas jednego z nich kontuzja gwiazdy pokrzyżowała nieco jej plany!

Sandra pomimo tego, że jest światowej sławy modelką i z uwagi na jej zawód od lat jest aktywna fizycznie i dba o sylwetkę, to najwidoczniej treningi taneczne okazały się dla niej zbyt wymagające! Modelka otwarcie mówiła, że treningi na siłowni mają się nijak do treningów tanecznych, gdzie jej ciało jest bardziej forsowane!

Sandra Kubicka doznała poważnej kontuzji kolana, jednak nie zamierza się poddawać!

„Żeby nie było… NIE PODDAJE SIĘ i wezmę udział w programie, nawet jeśli będzie to ze stabilizatorem ? po prostu daje za dużo od siebie na treningach, tak bym to ujęła”– uspokoiła swoich fanów Sandra.

Życzymy Sandrze szybkiego powrotu do pełnej sprawności i trzymamy za nią kciuki w programie!

Będziecie kibicować Sandrze?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry