Kornel ‘’Koro’’ Regel: [wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

15 listopada 2021
Przez: : KS

Kornel Regel to znany polski freestylowiec, który niebawem zadebiutuje jako zawodnik Fama MMA. Trzeba przyznać, że jego pojedynek zapowiada się naprawdę interesująco. Zanim jednak do niego dojdzie, sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Kornel Regel: wiek

W chwili, gdy włodarze Fame MMA wyjawili, że Koro zadebiutuje podczas 12. gali amatorskich mieszanych sztuk walki, internauci zaczęli zastanawiać się, co wiadomo na jego temat. W sieci można dotrzeć do informacji, że chłopak urodził się w 1997 roku. Co za tym idzie, w tym roku obchodził swoje 24. urodziny.

Zwłaszcza żeńska część fanek jest również ciekawa, czy serce Koro jest już zajęte. Z social mediów freestylowca można wywnioskować, że znalazł już swoją druga połówkę. Co więcej, w sieci zamieszcza także ich wspólne zdjęcia.

Koro Fame MMA
Koro w Fame MMA

Zobacz także: Co wiemy o Jacku Murańskim?

Kornel Regel: kariera

Koro dużą popularność zyskał dzięki występom freestylowym. Dzięki temu zdobył liczną grupę fanów, którzy bacznie śledzą jego poczynania na polskiej scenie muzycznej. Nierzadko chłopak bierze udział w walkach freestylowych. Słynie z tego, że nie potrzebuje dużo czasy, aby pokonać swojego rywala w potyczce słownej.

Oprócz tego, swoich sił próbuje także w rapie. Co więcej, w tym roku wydał nawet pierwszą płytę zatytułowaną Pierwszy wolny.

Koro: Fame MMA

Kornel Regel dołączył do grona zawodników Fame MMA. Jego pierwsza walka ma odbyć się już 20 listopada 2021 roku. Do oktagonu na Fame MMA 12 ma wyjść naprzeciw Patrykowi Karasiowi znanemu również jako Ryba.

Dokładnie nie wiadomo, jak prezentuje się jego przeszłość sportowa. Natomiast, zdradził, że niegdyś trenował capoeirę. Bez dwóch zdań, umiejętności, jakie zdobył na treningach mogą okazać się przydatne podczas debiutu na Fame MMA 12.

Koro: Instagram

Profil Kornela Regela na Instagramie możemy znaleźć pod nazwą @koroo97. Na chwilę obecną, aktywność freestylowca i debiutanta w amatorskich mieszanych sztukach walki śledzi tam ponad 26 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej