Połącz się z nami

Koroniewska w bardzo dopasowanej sukience! WOW

koroniewska

Moda i uroda

Koroniewska w bardzo dopasowanej sukience! WOW

Joasia postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem sprzed dziesięciu lat, na którym pokazała zjawiskową figurę. Koroniewska w bardzo dopasowanej sukience.

Zobaczcie, jak wygląda Asia w pięknej koronkowej kreacji. Nie można odciągnąć wzroku.

Joanna Koroniewska to od lat jedna z najpopularniejszych i z pewnością najsympatyczniejszych polskich aktorek. Gwiazda zyskała ogromną popularność już wiele lat temu, kiedy występowała w uwielbianych serialu Polaków „M jak miłość”. Asia przez 13 lat wcięła się w postać Małgorzaty Mostowiak, ale po pewnym czasie postanowiła pożegnać się z produkcją i angażować w inne projekty.

Koroniewska pojawia się w wielu ciekawych projektach, a bardzo często fani zobaczyć ją mogą na deskach teatru, który kocha całym sercem. Przez ostatnich kilka tygodni z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa wiele miejsc w tym teatry zostały zamknięte, dlatego artyści w większości chwilowo musieli pożegnać się z pracą. Joanna i jej mąż wpadli wówczas na pomysł, który okazał się hitem. Małżeństwo organizuje wieczorami „Domówki u Dowborów”, na które zapraszają wiele znanych i ciekawych gwiazd, z którymi przeprowadzają rozmowy online. Ich gościmi byli między innymi, Basia Kurdej-Szatan z mężem, Magda Gessler, Mikołaj Roznerski, Ewa Chodakowska i wielu innych.

Koroniewska w bardzo dopasowanej sukience

To właśnie przed jedną z ostatnich „Domówek”, Asia, zapowiadając kolejnego gościa, którym była Karolina Pisarek, zdecydowała się pokazać zdjęcie sprzed 10 lat. Joasia, która słynie z tego, że dla wielu osób jest ikoną stylu, zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji, która oczarowała internautów. Zobaczcie sami. Koroniewska w bardzo dopasowanej sukience.

Zdjęcie Asi, która do dziś pochwalić się może rewelacyjną figurą, zachwyciło fanów, którzy komplementowali urodę i zgrabne ciało swojej ulubienicy.

„Jak z okładki Glamour, pięknie”

„Wow ….szczena opada Asia”

„wyglądasz obłędnie”

„Woow wyglądasz obłędnie”

Chociaż od zrobienie zdjęcia, na którym widzimy Asię Koroniewską w dopasowanej sukience, minęło trochę czasu, z pełną świadomością musimy stwierdzić, że nic się nie zmieniła i wciąż wygląda obłędnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry