Koterski i Leszczak znowu się zaręczyli! Marcela pokazała pierścionek!

3 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Aktor po raz drugi oświadczył się swojej partnerce. Misiek i Marcela zaręczyli się! Modelka pokazała pierścionek od ukochanego! Kiedy Koterski i Leszczak wezmą ślub?

Związek Koterskiego i Leszczak

Michał Koterski i Marcela Leszczak poznali się kilka lat, a ich związek od tego czasu przechodził swoje wzloty i upadki. W 2017 roku na świat przyszedł ich synek Fryderyk, jednak niecałe dwa lata później Koterski wyprowadził się od narzeczonej i dziecka. Rozłąka rodziny nie trwała jednak długo, gdyż już rok później rodzice Frysia wrócili do siebie.

Związek Koterskiego i Leszczak
Michał Koterski i Marcela Leszczak

Na początku 2021 roku pojawił się jednak plotki o kolejnym kryzysie w związku Leszczak i Koterskiego. Para potwierdziła rozstanie, a niedługo po tym, media zaczęły spekulować o nowej miłości aktora. Na planie filmu Gdzie diabeł nie może tam pośle baby Michał poznał aktorkę Dagmarę Bryzek. Para nie kryła się ze swoim uczuciem i chętnie wspólnie pozowali nie szczędząc sobie przy tym czułości.

Na wieść o nowym związku Koterskiego, Marcela nie kryła swojego niezadowolenia. Miłość Miśka i Dagmary nie trwała jednak zbyt długo. We wrześniu pojawiły się spekulacje o rozstaniu pary, a już w październiku Koterskiego ponownie łączono z Leszczak.

Zobacz także: Koterski i Leszczak znowu razem

Koterski i Leszczak wrócili do siebie, co modelka potwierdziła podczas premiery filmu Dziewczyny z Dubaju:

„Nie będę z ludzi robiła niepoważnych, bo sami mogą zinterpretować to, co widzą. Nie chcieliśmy do tej pory o tym mówić, bo lepiej robić wszystko w ciszy. Michał też tego doświadczył i wie, że lepiej zachować jakąś część siebie dla samego siebie. My naprawdę spędziliśmy cudowny ostatni miesiąc i ani razu nie podzieliłam się tym w social mediach.” – mówiła wówczas Leszczak w rozmowie z reporterem Plotka.

Koterski i Leszczak wezmą ślub!

Od tej pory Koterski i Leszczak nie kryli się już ze swoim uczuciem i aktualnie często pokazują kadry ze wspólnego życia. Rodzina wybrała się na święta do Dubaju i to tam doszło do ponownych zaręczyn pary, które odbyly się w Nowy Rok. Leszczak pochwaliła się informacją na swoim Instagramie i pokazała nowy pierścionek.

“Czy ktoś powiedział, że dwa razy nie można? 😍♥️♥️♥️ @misiekkoterski
1.01.22 🔗”
– napisała Leszczak.

Leszczak pokazała pierścionek
Instagram Marceli Leszczak

Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów pary:

“❤️❤️❤️ gratulacje dla Was. Niech Frysio ma zawsze mamę i tatę blisko siebie🙌🙌🙌”

“Gratulacje Kochani ❤️ oby skończyło się tym razem przysięga przed Bogiem ❤️❤️ Frysiu i wy zasługujecie na siebie i na swoją rodzine ❤️ Kocham 💞”

“Gratulacje!!! 😍 Cudowne wieści, życzę dużo miłości, wzajemnej wyrozumiałości i szczęścia! 😊♥️ Czekamy na wasz wielki dzień! 😃😍”

Gratulujemy i trzymamy kciuki, by tym razem doszło do ślubu!

Źródło: Instagram Marceli Leszczak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej