Połącz się z nami

Kotońska i Bomba skrytykowane przez kolegów z programu za występ u Wojewódzkiego!

Z życia gwiazd

Kotońska i Bomba skrytykowane przez kolegów z programu za występ u Wojewódzkiego!

Jeden z odcinków programu „Gogglebox” wywołał zamieszanie w sieci po tym ,jak Mariusz Kozak i Jacek Szawioła skrytykowali swoich kolegów, którzy wzięli udział w programie Kuby Wojewódzkiego. Panowie, siedząc na swoich kanapach, skrytykowali pozostałych uczestników „Gogglebox”. Co im się nie spodobało? Zobaczcie! Kotońska i Bomba skrytykowane!

„Gogglebox. Przed Telewizorem” to popularny program stacji TTV, który cieszy się sporą oglądalnością. Uczestnicy, którzy od lat zasiadają na kanapach, aby komentować to, co widzą na swoim szklanym ekranie, stali się po części celebrytami. Trójka z nich miała okazję pokazać się w innym programie. Jakiś czas temu zasiedli na kanapach u Kuby Wojewódzkiego.

Najwidoczniej ich występ w show nie do końca spodobał się ich kolegom z programu, bo w swoich wypowiedziach nie szczędzili im słów krytyki!

Kotońska i Bomba skrytykowane przez kolegów z programu za występ u Wojewódzkiego!

W drugim odcinku nowego sezonu „Kuba Wojewódzki show” jego gośćmi byli Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnał. Nie ma się co dziwić, że w kolejnych odcinkach „Gogglebox” ich koledzy z programu komentowali występ tej trójki. Jednak ich wypowiedzi nie zawsze były pozytywne. Od Jacka i Mariusza oberwało się najbardziej Sylwii i Agnieszce:

„Jak się ma starszego faceta, to trzeba tak mówić”– skomentowali wypowiedź Sylwii na temat różnicy wieku w związku.

Przypomnijmy, że Bomba odpowiedziała, iż nie ma to dla niej znaczenie.

Mariusz i Jacek postanowili odnieść się również do wyglądu Agnieszki Kotońskiej. Nie zapomnieli dopiec przy okazji Sylwii:

„Kotońska źle wygląda, ma źle zrobiony doczep, za mało go ma. Bombie niech zabierze trochę. Bomba ma tyle, że trzy rosłe baby by tym obdzieliła”.

Fani programu najwyraźniej uznali, iż panowie za bardzo skrytykowali swoich kolegów i dali temu wyraz w sieci, gdzie możemy przeczytać:

„Obejrzałam przed chwilą wczorajszy odcinek Goggleboxa i nieładne zachowanie Jacka Szawioły wobec Ciebie (jak byliście u Kuby), komentowanie wyglądu, w tak chamski sposób… niefajne”

Też uważacie, że panowie za ostro potraktowali swoje koleżanki z programu? A może mają rację?

TUTAJ przeczytacie o całym odcinku Kuby Wojewódzkiego z uczestnikami programu „Gogglebox”.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry