Połącz się z nami

Kotońska świętuje 25-lecie ślubu! Co za miłość!

Agnieszka Kotońska

Z życia gwiazd

Kotońska świętuje 25-lecie ślubu! Co za miłość!

Agnieszka Kotońska opublikowała na swoim Instagramie miłosne wyznanie skierowanie do męża z okazji srebrnych godów, które dzisiaj obchodzą. Taka miłość nie zdarza się często! Zobaczcie! Kotońska świętuje 25-lecie ślubu!

Agnieszka Kotońska zyskała popularność występując w popularnym programie „Gogglebox. Przed Telewizorem”. Wraz ze swoim mężem oraz synem zasiadają przed telewizorami, komentując programy i seriale polskie. Z ich rodziną nie da się nudzić, co bądź rozśmieszają widzów do łez swoimi trafnymi i zabawnymi uwagami.

Agnieszka przeszła ogromną przemianę, od kiedy zobaczyliśmy ją po raz pierwszy. Kobieta zmieniła się głównie przez utratę swojej wagi, a dokładnie 30 kilogramów. Agnieszka popracowała również nad swoim gustem modowym, dzięki czemu dziś prezentuje się o niebo lepiej.

https://www.instagram.com/p/B7glUqPJq8t/

Kotońska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje obecnie 280 tysięcy fanów, a liczba ta ciągle się powiększa. Na jej Instagramie znajdziecie przeróżne fotografie – pokazujące jej metamorfozę, zwykłą codzienność oraz fragmenty nagrań wykonane podczas kręcenia programu.

Niedawno internauci zastanawiali się, czy nad małżeństwem Kotońskich pojawiły się czarne chmury. Informowaliśmy Was wówczas, że post Agnieszki został źle odczytany, a małżeństwo ma się całkiem dobrze – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Kotońska świętuje 25-lecie ślubu!

Dziś na profilu Agnieszki pojawiło się zdjęcie z ukochanym mężem. Okazuje się, że małżeństwo świętuje dziś 25-lecie ślubu. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak” 5 sierpnia 1995 roku. Do tej pory darzą się wiernością i wielką miłością. Agnieszka zdecydowała się na szczere wyznanie skierowane w stronę męża Artura:

„SREBRNE GODY ❤️❤️❤️
5 sierpień 1995 ❤️❤️roku przysięgaliśmy sobie
❤️Miłość @arturkotonski
❤️Wierność i uczciwość małżeńska oraz ze Cię nie opuszczę aż do śmierci ❤️❤️❤️❤️❤️ dokładnie dziś obchodzimy ❤️25- lecie ślubu ❤️❤️❤️SREBRNE GODY ❤️❤️❤️kochanie jesteś dla mnie najcenniejszy KOCHAM Cię jak do końca świata i jeden dzień dłużej ❤️❤️❤️❤️❤️ @arturkotonski . Jestem zakochana po uszy ❤️❤️❤️dzięki Tobie kotek każdy dzień to magia to Ty wywołujesz na mojej twarzy najpiękniejszy uśmiech ❤️❤️❤️❤️”

Taka miłość nie zdarza się często! Zgadzacie się z nami? Życzymy Agnieszce i Arturowi wszystkiego, co najlepsze na kolejne, wspólne lata!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry