Kotońska zachwyca szczupłą sylwetką! “trudno uwierzyć, że ma Pani dorosłego syna” – komentują internauci

15 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Agnieszka Kotońska przeszła ogromną metamorfozę na przełomie lat. Dziś może pochwalić się nie tylko nowym, modowym gustem ale również zjawiskową figurą. Zobaczcie najnowsze zdjęcie gwiazdy Gogglebox, którym zachwycili się internauci.

Udział w programie Gogglebox

Agnieszka Kotońska zyskała popularność występując w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Kiedy widzowie zobaczyli ją po raz pierwszy wyglądała zupełnie inaczej. Wraz z emisją i kolejnymi sezonami Agnieszka zmieniała się na oczach widzów. Nie tylko bardzo schudła ale i popracowała nad swoim gustem – zmieniła zarówno fryzurę, makijaż jak i sposób ubierania się. Dziś nie przypomina dawnej siebie.

Agnieszka prowadzi bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Obecnie obserwuje go blisko 340 tysięcy internautów. Gwiazda Gogglebox chętnie dzieli się z internautami zdjęciami swojej rodziny oraz reklamuje różnego rodzaju produkty. Często również chwali się angażami w swojej karierze.

Już niedługo Agnieszka wystąpi w kolejnej edycji programu 99 – Gra o wszystko. Wcześniej widzieliśmy jej zmagania w pierwszej edycji VIP.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Kotońska zaskakuje fryzurą! Zdecydowała się na odważną metamorfozę!

Kotońska eksponuje zjawiskową figurę

Każdy, kto choć trochę obserwuje życie Agnieszki Kotońskiej doskonale wie, jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat. Wiele osób do tej pory zachwyca się metamorfozą uczestniczki rozrywkowego show, biorąc pod lupę jej nową sylwetkę, która z miesiąca na miesiąc prezentuje się coraz lepiej.

Letnią porą Agnieszka wyjątkowo często dzieli się z internautami zdjęciami w stylizacjach, które podkreślają jej figurę i dodatkowo eksponuje swoje kształty.

Często również udostępnia swoje fotki w bikini. Dodając jedno z najnowszych internauci zasypali ją samymi komplementami.

Kotońska z Gogglebox
Agnieszka Kotońska w bikini

Internauci zachwycają się formą Kotońskiej – jej płaskim brzuchem i odchudzoną sylwetką:

“Pani Agnieszko ten progres zasługuje na medal 🎖”

“Wow 😍ale figura 🔥🔥🔥🔥”

“O Kurde 🙈 jaka cudowna przemiana .Jest 🔥”

“Pięknie Pani wygląda❤️❤️trudno uwierzyć, że ma Pani dorosłego syna a jeszcze trudniej, że ma Pani wnuka”

A Wy, co uważacie? Podzielacie zachwyt internuatów?

Źródło: Instagram Agnieszki Kotońskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej