Połącz się z nami

Kożuchowska 15 lat temu! Dużo się zmieniła?

Kożuchowska

Moda i uroda

Kożuchowska 15 lat temu! Dużo się zmieniła?

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z aktorek, których pozycja nadal jest na bardzo wysokim miejscu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie sprzed ponad dekady! Kożuchowska 15 lat temu! Ma zamiar zapuścić włosy? Zobaczcie, jak wyglądała!

Kożuchowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Drzwi do show-biznesu zyskała dzięki filmowi „Kiler”. Później już tylko mogła przebierać w ofertach i bez wątpienia miała w czym. Z kolejnymi aktorskimi wyzwaniami radziła sobie świetnie, a każda jej postać, w którą się wcielała, zapadała na długo w pamięci jej fanów.

Wszyscy zdążyli już zapomnieć o łatce, która do niej przylgnęła po roli Hanki Mostowiak w serialu „M jak Miłość”. Kożuchowska zrezygnowała z tej produkcji i zajęła się swoją karierą aktorską na dobre.

Duży rozgłos przyniosła jej rola Natalii Boskiej w serialu „Rodzinka.pl” i ciężko wyobrazić sobie inną aktorkę w tej roli.

Kożuchowska 15 lat temu! Ma zamiar zapuścić włosy?

Małgorzata Kożuchowska idzie za ciosem. Wczoraj na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z czasów studenckich, z koleżanką po fachu Agatą Kuleszą! Artykuł na ten temat przeczytacie TUTAJ!

A już dzisiaj zaskoczyła swoich fanów kolejną perełką z jej kolekcji starych zdjęć!

Zdjęcie zostało zrobione na okładkę magazynu „VIVA” w latach 2003-2004. Małgosia wówczas była singielką. Jej długie blond włosy do dzisiaj pamięta każdy jej fan i najwidoczniej ona sama zastanawia się, czy nie wrócić do tej fryzury!

„Ha ha ha… widzę, że lubicie wspominki… więc idę za ciosem🤣🤣🤣 Tu jakiś 2003-04… jeszcze trochę cierpliwości i powtórzę ten fryz. Co Wy na to?”.

Zdjęcie zostało wykonane przez Marcina Tyszkę, którego oznaczyła w komentarzu. Wpisy pod zdjęciem, co do powrotu do długiej fryzury są bardzo podzielone!

„Ja jestem za😘”

„Teraz jesteś jeszcze ładniejsza 😍”

„Ładnemu we wszystkim ładnie!!! Brawo”

Czy Kożuchowska faktycznie tak bardzo się zmieniła? A może po prostu Małgosia tęskni za długimi włosami?

Bez wątpienia, czego by nie zmieniał w swojej fryzurze, naszym zdaniem i tak będzie wyglądała szałowo!

A Wy jak uważacie, krótkie czy długie?

Kontynuuj czytanie
Reklama

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry