Połącz się z nami

Kożuchowska 15 lat temu! Dużo się zmieniła?

Kożuchowska

Moda i uroda

Kożuchowska 15 lat temu! Dużo się zmieniła?

Małgorzata Kożuchowska od lat jest jedną z aktorek, których pozycja nadal jest na bardzo wysokim miejscu. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie sprzed ponad dekady! Kożuchowska 15 lat temu! Ma zamiar zapuścić włosy? Zobaczcie, jak wyglądała!

Kożuchowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Drzwi do show-biznesu zyskała dzięki filmowi „Kiler”. Później już tylko mogła przebierać w ofertach i bez wątpienia miała w czym. Z kolejnymi aktorskimi wyzwaniami radziła sobie świetnie, a każda jej postać, w którą się wcielała, zapadała na długo w pamięci jej fanów.

Wszyscy zdążyli już zapomnieć o łatce, która do niej przylgnęła po roli Hanki Mostowiak w serialu „M jak Miłość”. Kożuchowska zrezygnowała z tej produkcji i zajęła się swoją karierą aktorską na dobre.

Duży rozgłos przyniosła jej rola Natalii Boskiej w serialu „Rodzinka.pl” i ciężko wyobrazić sobie inną aktorkę w tej roli.

Kożuchowska 15 lat temu! Ma zamiar zapuścić włosy?

Małgorzata Kożuchowska idzie za ciosem. Wczoraj na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z czasów studenckich, z koleżanką po fachu Agatą Kuleszą! Artykuł na ten temat przeczytacie TUTAJ!

A już dzisiaj zaskoczyła swoich fanów kolejną perełką z jej kolekcji starych zdjęć!

Zdjęcie zostało zrobione na okładkę magazynu „VIVA” w latach 2003-2004. Małgosia wówczas była singielką. Jej długie blond włosy do dzisiaj pamięta każdy jej fan i najwidoczniej ona sama zastanawia się, czy nie wrócić do tej fryzury!

„Ha ha ha… widzę, że lubicie wspominki… więc idę za ciosem??? Tu jakiś 2003-04… jeszcze trochę cierpliwości i powtórzę ten fryz. Co Wy na to?”.

Zdjęcie zostało wykonane przez Marcina Tyszkę, którego oznaczyła w komentarzu. Wpisy pod zdjęciem, co do powrotu do długiej fryzury są bardzo podzielone!

„Ja jestem za?”

„Teraz jesteś jeszcze ładniejsza ?”

„Ładnemu we wszystkim ładnie!!! Brawo”

Czy Kożuchowska faktycznie tak bardzo się zmieniła? A może po prostu Małgosia tęskni za długimi włosami?

Bez wątpienia, czego by nie zmieniał w swojej fryzurze, naszym zdaniem i tak będzie wyglądała szałowo!

A Wy jak uważacie, krótkie czy długie?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry