Połącz się z nami

Kożuchowska i Karolak SZCZERZE o początkach swojej przyjaźni! Nie zawsze za sobą PRZEPADALI!

Z życia gwiazd

Kożuchowska i Karolak SZCZERZE o początkach swojej przyjaźni! Nie zawsze za sobą PRZEPADALI!

„Rodzinka.pl” od wielu lat umila nam wieczory, a serial o rodzinie Boskich doczekał się już czternastu sezonów. Na ekranie niezmiennie od lat towarzyszy nam Natalia, czyli Małgorzata Kożuchowska i Ludwik, w którego rolę wciela się Tomasz Karolak. Bez wątpienia nie możemy wyobrazić sobie nikogo innego w roli rodziców trzech niesfornych chłopaków. Jednak jak się okazuje, ich początki nie należały do najłatwiejszych! Zobaczcie, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie!

Telewizja Polska od 2011 roku emituje na swoich ekranach serial „Rodzinka.pl”. Polacy wręcz pokochali rodzinę Boskich, a wielką rolę w tej relacji odegrał dobór aktorów. Kożuchowska i Karolak w rolach głównych to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Oglądając ich w roli rodziców, nie można wyobrazić sobie lepszego duetu. Jak się teraz okazuje, początki ich znajomości nie były takie kolorowe, jak widzimy na ekranie.

Kożuchowska, kiedy dowiedziała się, że jej serialowego małżonka ma zagrać Tomasz Karolak, zażądała od produkcji zdjęć próbnych.

„Kiedy już wszystko było ustalone, dostałem telefon, że będą zdjęcia próbne. Nienawidzę takich praktyk, ale musiałem się zgodzić. Gośka martwiła się, czy uciągnę z nią to granie”– w jednym z wywiadów powiedział Karolak.

Małgosia tłumaczyła się tym, że to dla niej normalne, ponieważ nigdy wcześniej nie współpracowała z Karolakiem, a wczucie się w rolę tak zgranego małżeństwa, jak Natalia i Ludwik na pewno musi wiązać się z tym, że pomiędzy aktorami będzie, chociaż nić sympatii.

„Nie znałam Tomka, nie pracowaliśmy razem, nie rozmawialiśmy, a tu mamy grać małżeństwo z trójką dzieci. Musieliśmy spotkać się wcześniej, by wiedzieć czy „klika”– tłumaczyła się Kożuchowska.

Teraz zapewniła, że nie ma żadnych wątpliwości co do talentu aktorskiego Karolaka. Jak już wiadomo, ta dwójka dogaduje się świetnie również poza serialem i nic dziwnego, że ich serialowy związek wypada tak realistycznie. Sympatię Kożuchowskiej i Karolaka widać już na pierwszy rzut oka i nie mamy żadnych wątpliwości, że poniższe słowa Tomasza są prawdziwe.

„[…] Między nami jest bardzo mocna przyjaźń, która narodziła się przy pracy nad serialem. Nic jej nie zagraża”– skwitował Karolak.

Pomimo tego, że ta dwójka to totalne przeciwieństwa, tworzą na planie naprawdę zgrany duet. Wiele wspólnych rozmów Kożuchowskiej z kolegą z planu zmieniły jego lekkoduszne podejście do wielu spraw i jak się okazuje za namową Gosi, aktor zaczął więcej myśleć o rodzinie, a nawet ochrzcił swoje dzieci. Naszym zdaniem razem tworzą jeden z lepszych duetów, jakie możemy oglądać na naszych ekranach!

Oglądacie rodzinę Boskich? Myślicie, że ktoś lepiej sprawdziłby się w roli Natalii i Ludwika?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry