Krawczyk pokazał synów! Po raz pierwszy pozują przodem!

6 stycznia 2020
Przez: : M.J

Mikołaj Krawczyk nie ma w zwyczaju pokazywania twarzy swoich dzieci. Jednak teraz zrobił wyjątek i na jego Instagramie możemy zobaczyć jego synów w całej okazałości! Do kogo są podobni? Zobaczcie! Krawczyk pokazał synów!

Aktor 2019 rok bez wątpienia może zaliczyć do bardzo udanych. Na brak obowiązków w życiu zawodowym na pewno nie może narzekać, również wszystko wskazuje na to, że jego życie prywatne układa się wyśmienicie. Po nieudanym związku z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów i związku z Agnieszką Włodarczyk, w końcu Krawczyk się ustatkował. W zeszłym roku wziął ślub kościelny z Sylwią Juszczak, z którą ma córeczkę Konstancję. Przeglądając jego profil w mediach społecznościowych, od razu można zauważyć, że jest szczęśliwy, o czym sam ostatnio poinformował pod zdjęciem swojej metamorfozy. Zobaczcie TUTAJ!

Mikołaj i Sylwia oprócz tego, że mają wspólną córkę, wychowują jeszcze dzieci ze swoich wcześniejszych związków. Aktor jak do tej pory należał do grona tych gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich dzieci. Przypomnijmy, że nie jest on jedyną popularną osobą, która zdecydowała się na taki krok. Anna Lewandowska, Agnieszka Kaczorowska czy chociażby Weronika Rosati to tylko niektóre gwiazdy, które strzegą prywatności swoich pociech.

Podczas ostatniego dnia spędzonego z synami Mikołaj postanowił zrobić wyjątek i pokazał zdjęcia, na których widać Michała i Roberta w całej okazałości, a uśmiech bez wątpienia odziedziczyli po tacie! Zobaczcie!

Krawczyk pokazał synów!

Na Instagramie Mikołaja pojawiły się zdjęcia podczas wspólnie spędzonego dnia z synami. Pierwsze co rzuca się w oczy to, to jakimi już dużymi chłopcami są Michał i Robert. Pomimo tego, że Krawczyk przysłonił twarze chłopców okularami, to są to pierwsze zdjęcia, na których chłopcy pozują przodem i wyraźnie widać, że uśmiechy odziedziczyli po swoim tacie. Nie mamy również wątpliwości, że razem bawili się wspaniale.

https://www.instagram.com/p/B65uG2MBTTQ/

Pod zdjęciem Mikołaja z synami pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów:

“Fajnych masz tych chlopakow😀❤️😀”
“Święta trojca 😀💪przystojniaki synowie do ciebie podobni 😍😍👌”
“Ale masz już dużych synów 😍”

https://www.instagram.com/p/B674Z6bhDe8/

Bez wątpienia czas spędzony z tatą należał do udanych, jeżeli popatrzymy na roześmiane buzie chłopaków. Życzymy, aby po każdym ich spotkaniu uśmiech nie schodził im z twarzy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej