Krawczyk pokazał zapasy na czas pandemii! Fani podzieleni!

15 marca 2020
Przez: : J.J

Mikołaj Krawczyk jak wiele innych osób wpadł w szał zakupów, by zabezpieczyć się przed najgorszym w czasie trwającego wirusa. Krawczyk pokazał zapasy na czas pandemii! Fani podzieleni!

Mikołaj Krawczyk to polski aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Swoją aktywność zawodową rozpoczął już w 1994 roku. Na swoim koncie ma wiele ról zarówno w filmach fabularnych, jak i w serialach telewizyjnych.

W życiu prywatnym droga mężczyzny była kręta. Mikołaj w latach 2004-2005 związany był z Karoliną Nowakowską, następnie z Anetą Zając. Para doczekała się dwóch synów – bliźniaków, jednak drogi ich rozeszły się po siedmiu latach, a dokładniej w 2012 roku.

Fani Mikołaja zapewne pamiętają głośny związek z Agnieszką Włodarczyk. Para rozpisywała się o swojej wielkiej miłości i chętnie udzielała wspólnych wywiadów, nawet tych, które wpisały się w pamięć ludzi na długie lata (wywiad o “ciałach astralnych”). W kwietniu 2013 doszło nawet do zaręczyn. Trzy lata później para jednak rozstała się na dobre. W 2016 roku Mikołaj związek się z Sylwią Juszczak, z którą zaledwie rok później wziął ślub cywilny. Sylwia i Mikołaj stanęli na ślubnym kobiercu w 2019 roku. Doczekali się również córki – Konstancji.

Krawczyk pokazał zapasy na czas pandemii! Fani podzieleni!

Mikołaj jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil śledzi blisko 33 tysiące fanów. Aktor, jak wiele innych osób, obawiając się koronawirusa, który sieje coraz to większe spustoszenie, zdecydował się zrobić zapasy, w razie najgorszego. Po wizycie w supermarkecie pochwalił się zdjęciem na swoim profilu. Zdecydował się również na obszerny, bardzo wyniosły wpis:

“Mądry jest ten co mądrze do życia podchodzi i nie popełnia trzeci raz błędu, który za drugim razem okazał się kolejnym fiaskiem. Mądry jest ten co nie fika i ignorancją się brzydzi. Mądry jest ten co chucha na zimne zdrowym oddechem. Mądrości Wam życzę i przezorności. Jesteśmy w kontakcie, który teraz jest w cenie już nie tylko z potrzeb społeczno ludzkich…”

Fanów podzielił widok kilkunastu reklamówek wypchanych po same brzegi. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Pojawili się tacy, którzy skrytykowali Mikołaja i jego zachowanie:

“To jest nie normalne. Nie ma sie czym chwalić… Ludzie na głowę dostali”

“To chyba dla całego bloku😱😱😱😱!!! Świat się kończy? Wojna idzie?”

Oraz tacy, którzy stanęli w jego obronie:

“Superman w akcji🙌👏💖”

“I bardzo rozsądnie. Dzięki temu można zostać w domu, bez przymusu odwiedzania sklepów. Zapobiegliwie. Chronimy tak siebie i …innych. Warto chyba za to podziękować.”

Co uważacie o tego typu zapasach? Podzielacie zdanie Mikołaja, czy raczej stronicie od robienia tak wielkich zakupów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej