Krawczyk pokazał zdjęcie z dzieciństwa z okazji 39 urodzin!

29 stycznia 2020
Przez: : M.S.

27 stycznia, aktor skończył 39 lat. Z tej okazji Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie, jaki z niego był słodziak!

Mikołaj Krawczyk swoją popularność zdobył dzięki roli Pawła w serialu “Pierwsza Miłość”. Tam na planie poznał Anetę Zając, z którą później stworzył związek. Para doczekała się nawet dwóch synów bliźniaków. Rodzinna sielanka jednak nie trwała długo, gdyż na horyzoncie pojawiła się Agnieszka Włodarczyk, która również zagrała w serialu Polsatu. Krawczyk rozstał się z Zając i związał z Włodarczyk. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu i chociaż Mikołaj i Agnieszka twierdzili, że są dla siebie stworzeni, rozstali się po kilku latach związku.

Po tych nieudanych związkach Mikołaj w końcu odnalazł szczęście i ustatkował się u boku innej aktorki, Sylwii Juszczak. Zakochani są już po ślubie oraz wychowują swoją wspólną córeczkę, Konstancję.

Mikołaj Krawczyk pokazał zdjęcie z dzieciństwa!

27 stycznia Krawczyk obchodził swoje święto. W tym roku aktor skończył 39 lat. Z tej okazji zamieścił na swoim profilu na Instagramie swoje stare zdjęcie z dzieciństwa. Przy okazji podziękował wszystkim za życzenia urodzinowe.

“Taki łobuziarski, rozchichrany i tak szczęśliwy jak na tym zdjęciu (teraz już 39 letni) gacek🤣 Dziękuję Wam z całego serca za wszystkie, wczorajsze życzenia!!!😀 Niech się spełnią!!!😎 Miłego dnia!😀”

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń urodzinowych. Znalazły się również wpisy, w których internauci rozpływają się nad małym, słodkim Krawczykiem sprzed ponad 30 lat.


“Jaki ty byłeś słodki…. ”

“Usmiech ten sam 😊”

“Od małego już tryskales energia 😊”

“Powiem że podobny,ten sam uśmiech,śliczny…👍👍✊”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej