Krawczyk szaleje z dziećmi w restauracji! ” Cieszyć się, że nikt nas nie wyprosił”!

28 października 2019
Przez: : M.J

Widok Mikołaja Krawczyka ze wszystkimi dziećmi to naprawdę rzadkość. Na jego koncie w mediach społecznościowych na próżno szukać filmików czy zdjęć z takich rodzinnych wyjść. Tym razem postanowił pokazać, jak w towarzystwie dwóch synów i córeczki spędza czas w restauracji i trzeba przyznać, że rozbawił nas do łez! Zobaczcie, jak Krawczyk szaleje z dziećmi w restauracji!!

Aktor, który popularność zyskał dzięki serialowi “Pierwsza Miłość” miał w życiu nieco pod górkę. To właśnie na planie serialu zakochał się w Ancie Zając, która grała również jego serialową partnerkę. Owocem ich miłości jest dwójka synów. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Już jakiś czas temu media donosiły, że to Agnieszka Włodarczyk była przyczyną rozpadu związku Krawczyka. Przypomnijmy, że para również poznała się na planie serialu, lecz ta relacja również nie przetrwała.

Mikołaj po dwóch nieudanych związkach, o których było naprawdę w mediach głośno, związał się z aktorką Sylwią Juszczak. Para jakiś czas temu stanęła na ślubnym kobiercu, o czym pisaliśmy TUTAJ, a owocem ich miłości jest córeczka Konstancja. Ceremonia ślubna była połączona z chrzcinami, a jak widzieliśmy po zdjęciach z tego dnia, uroczystość należała do naprawdę udanych.

Krawczyk szaleje z dziećmi w restauracji!

Jak już wspominaliśmy wcześniej, widok Mikołaja z całą swoją gromadką dzieci to naprawdę rzadkość. Tym razem na jego profilu w mediach społecznościowych pojawił się filmik, na którym szaleje z dzieciakami w restauracji. Jego podpis wyraźnie rozbawił internautów i jak sam aktor przyznał, nie miał skrupułów i dziwi się, że nikt nie wygonił ich z restauracji!

“Niestety nie mieliśmy skrupułów… I trochę zapomnieliśmy o Bożym świecie, a zwłaszcza o innych gościach restauracji za co bardzo przepraszamy i możemy się tylko cieszyć, że nikt nas nie wyprosił i nie nikt nie zwrócił nam uwagi?Natomiast my bawiliśmy się o zgrozo świetnie, niestety? I nie mówcie, że to niewychowawcze????‍♂️ Dzieciom oprócz stawiania granic potrzebne jest popuszczenie gumy w majtkach??”

Taki widok to naprawdę rzadkość i aż nie możemy się napatrzeć na tak szczęśliwego Mikołaja ze wszystkimi dzieciakami u boku. Jednak pod zdjęciem naszą uwagę zwrócił komentarz jednej z internautek, która odniosła się do plotek na temat tego, że Krawczyk nie interesuje się synami:

“Super zabawa 🙂 nigdy nie wierzyłam w te głupie plotki że ma Pan gdzieś synów, pozdrawiam serdecznie! ?”

Odpowiedź aktora jest również zaskakująca:

“I niestety nieustannie muszę o nich walczyć. Ściskamy?”

Jak możemy zauważyć, Aneta i Mikołaj najwyraźniej nie doszli jeszcze do pełnego porozumienia w sprawie synów, niemniej jednak widok Mikołaja ze wszystkimi dziećmi jest naprawdę uroczy, a w tak szalonym wydaniu chciałoby się ich wszystkich widywać częściej!

Też zaskoczył Was widok aktora z całą gromadką dzieci?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej