Królikowski pokazał nagranie, jak ojciec Opozdy do niego strzela! Drastyczne sceny! [WIDEO]

9 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Od rana nie milkną echa o ty, o wydarzyło się pod mieszkaniem mamy Joanny Opozdy. Antek Królikowski pokazał film, na którym ojciec jego żony strzela do swojej rodziny! Zobaczcie sceny strzału Dariusza Opozdy!

Strzały Dariusza Opozdy

W niedziele do mediów trafiły informacje odnośnie dramatycznej sytuacji w rodzinie Joasi Opozdy. Dariusz Opozda wyrzucił matkę aktorki z jej mieszkania, gdy tam wraz z drugą cóką i zięciem, Antkiem Królikowskim próbowała wejść do mieszkania po swoje rzeczy, ojciec aktorki zaczął w ich kierunku strzelać!

Jak udało się ustalćc Pudelkowi w związku z zaistniała sytuację policja podejmowała interwencję w mieszkaniu Opozdy trzykrotnie. Ostatnim razem wezwana została przez ochroną budynku, gdy z mieszkania Opozdów padły strzały z broni.

Do powyższych wydarzeń odniósł się Królikowski. Roztrzęsiony aktor opowiedział, jak wyglądała sytuacja:

“Emocje jeszcze nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło… byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał pistoletu, ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową mojej szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska Zdroju. w dalszym ciągu przebywa na wolności” – mówił łamiącym się głosem Królikowski.

Aktor nie ukrywał swojego roczarowania zachowaniem policji, która nie aresztowała Dariusza, a jedynie w toku jest postępowanie ustalające, czy broń, z której strzelał Opozda, była w jego posiadaniu legalnie.

Ponadto mąż Joanny Opozdy pokazał na swoim InstaStory szereg nagrań, na których m.in Dariusz Opozda grozi swojej rodzinie mówiąc, że “będzie inwalidą do końca życia” oraz film nagrywany z perspektywy ojca Opozdy, gdy każe swojej partnerce przynieść pistolet.

Królikowski o Dariuszu Opoździe
Screen InstaStory Antka Królikowskiego

Sceny strzału Dariusza Opozdy do rodziny!

Aktor zamieścił także nagranie, na którym pokazane jest, jak pada strzał, przebijając ścianę za którą stał on wraz ze swoją szwagierką i teściową. Nie da się ukryć, że gdyby Dariusz celował niżej, kula trafiłaby jego córkę.

Zobaczcie te dramatyczne sceny!

https://www.instagram.com/p/CYg0RURI4P2/

Ponadto Królikowski określił swojego teścia jako niebezpiecznego i niezrównoważonego, podobnie także napisał o jego dwóch siostrach i partnerce.

Nie da się ukryć, że sytuacja w rodzinie Opozdów stała się dramatyczna.

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej